Lista ocen Ford Escort VI Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1993-1995 (8)

3,8
~Seba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam Escorta Kombi 1,8 TD z intercoolerem i naprawde nie moge na niego zbytnio narzekac. Ubogo wyposarzony, ale duzo potrafi przewiezc (najwiekszy ladunek to drzwi 100x200 cm - gdzie indziej sie nie zmiescily, a do mnie tak). Jak na wiek auta (1993 rok), to calkiem jest ekonomiczny i niezawodny. Zmienie go niedlugo na cos lepiej wyposazonego (chyba Mondeo 1,8 TD), ale i tak zdania o nim nie zmienie. Autko w miare dobre, za przystepna cene.
3,2
~Seba222
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto kupiłem jako 13-to letnie w nienajlepszym stanie technicznym, z nieznanym przebiegiem (prawdopodobnie około 0,5 mln km).ZApłaciłem za niego naprawdę niewielkie pieniądze, przejechałem do dzisiaj ponad 50 000 km i nie miałem poważniejszych sterek (a robiłem trasy po 600 km). Generalnie, gdyby nie to, że korozja go zjada z każdej strony i ogólnie juz sie sypie ze względu na wiek, to nie był by to zły samochód, zwłaszcza, za tak małe pieniądze.
~DJ Dawid
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobry duży samochód rodzinny w którym można bez problemowo podróżować nawet w dalekie trasy!!!
~GonzoG
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód pojemny, oszczędny, do tego bardzo zwrotny i tani w utrzymaniu. Bardzo dobrze trzyma sie drogi. Najbardziej bolą krótkie przełożenia skrzyni, za to bardzo dobrze przyśpiesza.
3,4
~pris
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ogólnie autko trwałe. Mój po przebiegu ponad 800 000. Może dziwić ale jeszcze wymiesza niejeden nowszy 2.0.
~AdamJa
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ze wzgledu na słaby silnik (60KM) nie jest to samochód rajdowy, doskonale sprawdza sie jako samochód rodzinny, pojemny bagażnik (kombi), ekonomiczny
~szynwel
~jgorny@op.pl