Lista ocen Ford Escort VI (231) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 314 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mój pierwszy duży samochód po 126p. także nie mam co narzekać. Samochód idealny dla dla rodziców z małym jednym lub dwojgiem dzieci. (mam wersje 3 drzwiową) . 4 dorosłe osoby mieszczą się z przeciętnym komfortem. Nie polecam wersji 3 drzwiowej czasy wsiadania do samochodu z gimnastyką już mineły.
~seba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
kierowca ok, tylko jak już pisałem siedzenie integruje mi się z moim własnym. kolana opieram z prawej na konsoli i czasem trochę się nagniotę, a z lewej na tapicerce drzwi - tu mam welur i jest ok. Pasażerowie z tyłu mają problemy jak z przodu siedzi osobnik powyżej 190cm.
~scorpian
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jestem osobą dość dobrze zbudowaną (191cm wzrostu), a mimo to jako kierowca na brak miejsca nie mogę narzekać. Mniej miejsca pozostawiam osobie, która siedzi za mną, chociaż i tak nie jest najgorzej. Jak na auto tych rozmiarów naprawdę całkiem dobrze!
~werser
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tragedia, malo miejsca dla kierowcy, pasazer jako tako sie pomiesci i nawet moze sie troche poruszac jednak nie ma mowy o tym by w 4 jechac i jeszcze zeby pasazerowie z tylu mieli jakis komfort z tej jazdy, jak dla mnie auto zdecydowanie max na 2 osoby
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jest to wersja 2-drzwiowa więc z wsiadaniem do tyłu oczywiście są kłopoty. Cztery osoby mieszczą sie do auta bez problemu, jednak 5 oso to juz za dużo. Z drugiej strony jednak ścisk na tylnej kanapie chyba nie tylko jest odczuwalny w autach 2-drzwiowych.
~AdinoFE6
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak to w fordach... Ogromna ilość miejsca dla pasażera siedzącego obok kierowcy, choć na tylnych siedzeniach, pasażerowie o wzroście powyżej 190 cm mogą narzekać na mało miejsca nad głową, tak samo jest z przestrzenią na nogi...
~ratay
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W 4 osoby jest bardzo wygodnie w 5 jest juz troche ciasno. Z przodu wystarczajaco duzo miejsca na nogi. Mam 180cm wzrostu i nie mam problemu z wsiadaniem i wysiadaniem. Na tylna kanape wsiada sie tez dobrze nadwozie 3d.
~Kuba632
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Miejsca nikomu niezabraknie. 4 osoby mogą podróżować jak w limuzynie, z 5 osobą jak w normalnym Hatchback´u. Dla mnie Super jak na takie gabarety samochodu. I te Foteliki! Wielki + dla nich bo trzybają na boki niesamowicie!!
~paula86
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
dla kierowcy wystarczająca, jako pasażer nigdy nie jechalam,Ale moi znajomi nie narzekają jest to dość malutkiej postury auto nawet 5 dzrzwiowe wiec.... jak dla mnie przestżeń dla każdego pasażera jest zadowalająca
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~kojakgk
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
i tu mega plus dla forda:-) w cztery osoby śmiga się fantastycznie. wygodna tylna kanapa i co ważne bardzo duża. z przodu natomiast średnie siedzienia jeżeli chodzi o wygodę;-) zdecydowanie więcej miejsca niż w astrze