Lista ocen Ford Escort VI (216) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 329 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Teraz takiego Essiego kupujemy za jakies 3,500zł. Jeśli dostaniemy model taki jak moj, zadbany, nie zajeżdżony, mamy szanse pokonać jeszcze wiele kilometrów bez większych "kaprysów" fordzika. I nie patrzeć na opinie uzytkowników zajezdzonych egzemplarzy. Powiem tak, Jak sie dba to się ma ! Pozdrawiam i polecam ! Nie kupiłbym go drugi raz, bo po co tez kupować taki sam model. Moge go polecić komuś kto potrzebuje nie drogie a w miarę niezawodne...
~seba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ktoś z moich poprzedników napisał że części śmiesznie tanie. Nie wiem skąd on ma te części, ale z mojego doświadczenia to: czop piasty Escort 500zł Golf 80-100zł, przewód ciśnieniowy wspomagania Escort 480zł, Golf 150zł. Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale po co płoszyć czytelnika. Ogólnie jest dobrze. Najlepiej jak ktoś ma ogródek to może sobie kupić drugiego na przeszczepy i będzie miał doskonały stosunek jakości do ceny.
~cypisus
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
escort mk6 wiec przedostatnia wersja escorta... pol roku temu prawie 7tys zł.... niby w tej cenie sa sprowadzone mlodsze, ale ja z tego jestem zadowolony... kupilem je i tak na okres przejsciowy (rok, góra dwa) - nie jest to auto moich marzen wiec nie przywiazuje sie do niego) jak ktos bedzie zainteresowany kupnem w tym okresie to prosze o kontakt... moge wyslac fotki ;) (gg: 3534600)
~Katalizator
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Stosunek jakości do ceny rewelacyjny. W środku w porównaniu do innych aut czujesz się jak w limuzynie (w tej klasie :-)). Spalanie to największa zaleta eksploatacji auta. To auto nigdy nie zatrzymało mi się na drodze, nigdy nie zepsuło się poważnie. Myślę, że szybciej urwie mi się tylna belka z kołami (przez rdzę) niż auta stanie mi na drodze w wyniku awarii.
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli kupisz za max 5 tyś w miarę zdrowego, bez dużej ilości rdzy i ze sprawnym silnikiem - uwaga na uszczelke pod głowica i ubytki oleju oraz płynu chłodniczego. Ten silnik nie powinien zjadać oleju, no chyba że śladowe ilości. To dowiezie Ciebie i twój bagaż na miejsce. Samochód do przemieszczania się tylko tyle, żadnej frajdy z jazdy.
~Robert robson72@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dałem za niego 9 tyś ,i jestem przekonany że nic ładniejszego za tę kase nie kupie, bardzo ładne wnetrze, golfy i ople z tego rocznika niech się zchowają, polecam , uwaga spalanie które podałem jest to pomiar zimowy na krótkich trasach najczesciej po miescie , paliwo tylko ze Statoil rzadnych okazyjnych tankowań pa 2 zł za litr itp.
~Mazi
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Model z 95 roku ale z nadwoziem ostatniej generacji, z mocnym silnikiem, na alufelgach 15 cali, 2 poduszki, wspomaganie, elektryczne szyby, centralny zamek, szyberdach za niecałe 9 tyś. złotych to dobra oferta. Dodatkową zaletą jest to że auto nie wygląda przestarzale (tak mi się wydaje).
~paula86
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Są to zazwyczaj już wysłużone auta mają swoje lata,jeżeli chcemy niezawodne auto idealne należałoby raczej kupić coś nowego z salonu.Natomiast za tą nie wygórowaną cene możemy dostać naprawde wygodne auto o fajnych kształtach i jeżeli o nie troche zadbamy to posłuży jeszcze długo.
~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Polecam spróbować kupić Golfa za 2 tysiące z przebiegiem 180 tys, konkretnym wyposażeniem (welur, wspomaganie, centralny, regulacja kierownicy, wysokości fotela kierowcy, szyberdach) i w stanie jeżdżącym, jedynie z drobnymi, mało istotnymi usterkami ;)

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mexykanin500
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ja akurat nie wydałem na niego ani złotówki, ale gdybym go nie miał to na pewno bym rozważył zakup Escorta, z tym że na pewno nie 1.4, a 1.3 bądź 1.8 diesel. Wydaje mi się że dobra propozycja jak na samochód za 1000-2000 zł.