Lista ocen Ford Escort VI (80)

3,5
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto kupiłem ponad 4 lata temu od sąsiadki piętro wyżej która posiadała ESSIEGO od nowosci z salonu. Widziałem go codziennie, wiedziałem co mu dolega, wszelkie naprawy przeprowadzała w serwisie Forda. Po tym czasie uzytkowania moge stwierdzić ze autko warte było tych pieniędzy które za niego dałem, było to łącznie 5000zł w 2005 roku gdy te modele chodziły po 7500-8000zł. Odwdzięczył się za to praktycznie niezawodną jazdą i mogę mu zaufać.
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód wbrew opini powszechnej o fordzie bardzo dobry. krótko mówiąc: JAK DBASZ TO MASZ !!
2,5
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
wg mojej opinii w tej wersji silnikowej totalna pomyłka. Sam Escort był autem udanym i w miare wygodnym jak na swoją cenę auto ma swoje plusy, aczkolwiek w tej opcji silnikowo/rocznikowej poprostu nie warto.
3,5
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jest to moje pierwsze ałto ale nie jest tak zle jezdziłem gorszymi samochodami w tym wieku ,oczywiscie niema porównania do audi czy bmw chodzi mi o kofort jazdy ale za taka cene niema co narzekac
~Alamay
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Pozytywnie :) dobra furka dla studenta czyli mnie, do jazdy glownie po miescie. W tracie kiepsko bo 60 kucy pod maska sobie nie radzi (dlatego teraz przesiadam sie na troszke starsze tipo full opcja 2.0 pod maska heh :)
~Tomek
Kombi 1.3 60KM 44kW
Za takie grosze ile jest wart nic innego nie wchodzi w grę. Samochód jest w rodzinie od samego początku, a ma w tej chwili lat 14. Jak na takiego emeryta to można powiedzieć że jest jak osiołek, wolno, ale niezadownie jeździ i to jest jego główna zaleta. Dochodzi wielkość kombi plus tanie i dostępne części oraz serwis. Tego samochodu nie opłaca się sprzedawać...
~Krzych rollings@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
samochód kupiłem nie myśląc o nim, opinię znałem z przed paru lat złą, ale teraz jak ma 12 wiosen sypnęły sie progi i podłoga będą wstawiać, trochę....ramy.....no ale wiek robi swoje . wiem że inne lepsze, ale cały czas pod chmurką przez 11 lat, zrobiło swoje, generalnie , albo się jeździ i nie dotyka, albo zagląda i patrzy co jest nie tak , co można poprawić, naprawić , ja tak mam. pozdrawiam escort´owiczów .
~marenoQ
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie auto dobre do ekonomicznej i spokojnej jazdy, także nie dla tych co chcą poszaleć. Auto przyspieszenia nie miało. Spalanie 8l/100 pozwoliło dotrzeć z jednego końca Polski na drugi. W tydzień przejechałem 2500km i nic się nie stało. Słaby silnik nie pozwolił na odpalenie w większe mrozy, tak więc przestał zimę. Gdy śnieg zniknął i auto zostało odpalone na \"pych\", przestało jeździć na benzynie. Na gazie paliło i jeździło. Dużo miejsca...
3,3
~kristof
Hatchback 1.3 60KM 44kW
samochód ma tam i swoje plusy , chodzi jednak o to , by te plusy nie przesłoniły nam minusów

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mimo słabego silnika(w tej wersji) i paru niuansów jest to naprawde tanie i wdzięczne auto, idealne dla kogoś kto chce jeździć tanio i wygodnie oraz nie jest maniakiem szybkiej jazdy.