Lista ocen Ford Escort VI (16)

~Pablo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto jest naprawdę dobre. Ja je polubiłem dosyć szybko. Jest wygodne, ciche, całkiem pakowne. Swobodnie można zapakować bagaż czterech osób wyjeżdżających na dwa tygodnie na wakacje. Długie dytanse nie męczą. Bardzo dobre światla mijania, nocą widać drogę idealnie.
~marak
Kombi 1.4 75KM 55kW
Nie jest to jakies super auto, tylko rodzinne kombi a mimo to jestem z niego bardzo zadowolony i jeśli przyjdzie mi go sprzedać to z żalem. Bardzo wygodne, przestronne i funkcjonalne. Prowadzi się dobrze, a dbając o niego na bieżąco auto odwdzięczy się dobrą formą. Zawsze zajechałem nim tam, gdzie potrzebowałem.
~Geno
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Silniczek bardzo dobrze wkręca sie na obroty,jest dość elastyczny i nie muszę go trzymać na wysokich obrotach z racji maxymalnego momentu obrotowego poniżej 3000 rpm. jeżeli chodzi o przebieg,rzeczywisty szacuje na okolo 140000 natomiast stan licznika podpowiada kolo 193...pisze tak,bo znam dokladna historie autka,podobno byl jakiś bład kiedys w liczniku km..fordy maja do 99999 km licznik dlatego sam nie wiem ile jest dokladnie..ważne,ze hula... (Silnik)
~kml
Kombi 1.4 75KM 55kW
zalezy dla kogo, samochod ma duzy bagaznik (kombi) ladnie wyglada (nowy model),ma dosc dobre wyposazenie 2xAirbag,wspom kier.cantralny zamek. wnetrze estetyczne.jasna tapicerka oryginalne radio, fajny zegarek :), prawie w ogóle nie slychac plastikow choc juz troche przejechal.
3,5
~wkos.wroc@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Przyciągnięty osobiście z reichu od starszego pana który jeździł nim po bułki do sklepu.. stan licznika po przyjechaniu do pl ok 15000 wiec nie był zarżnięty:) nic nie stuka nic nie puka tylko koni trochę mało ;( (Silnik)
~SiwyXman
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Świetnie się prezentuje.nie wzbudzi zazdrość sąsiadów.Jest to małe,miejskie autko nadajace się dla każdego
4,1
~kosciak
Hatchback 1.4 75KM 55kW
nie do zajechania :) cóż, silnik przeżywa ze mną ciężkie chwile od 2 lat :PPP i nic :)) chodzi elegancko, no można sie co najwyżej przyczepić do głośności ale i to jest no dobrym poziomie, wkońcu essi to nie limuzyna, ogólnie SOLIDNA JEDNOSTKA 8 zaworowa (Silnik)
~dariusz_w@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ładny (szczególnie bordo metalic) i wygodny , bardzo mało awarii drobnych bo poważniejszych nie miałem. Doskonały do jazdy na polskich bardzo krętych drogach z niedoskonałymi nawierzchniami , trudno dobrać na przód dobre opony ze względu na to że jest ciężki (najlepiej nowe).
3,7
~rydzoslaw
Hatchback 1.4 75KM 55kW
ogolnie jak na auto tej klasy to moze byc...ale do corolli to mu brakuje troche
3,7
~piczy
Hatchback 1.4 75KM 55kW
jak za ta kase to dobrze