Lista ocen Ford Escort VI (32)

~Mazi
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Bardzo satysfakcjonujący samochód, sprawia solidne wrażenie i nieźle jeździ. Ma oczywiście swoje wady, głównie z zakresu ergonomii i w moim przypadku spalania. W wersji trzydrzwiowej, na alufelgach wygląda niemal sportowo.
3,7
~paula86
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
na niskich obrotach coś przygasał, ale wystarczyło przeczyścić silniczek wolnych obrotów i jest już ok, zimą przy mrozie -20 mimo tego ze stał pod chmurką cykał za pierwszym razem. (Silnik)
~Wojtek Ford
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
gdyby fordy miały lepsze blachy powiedziałbym że b.dobrze. mój póki co ma tylko jeden bąbel rdzy na nadkolu. ogólnie udane autko
~Michał B.
dużo przyjemności z jazdy-przyzwoita moc, 3-drzwiówka wystarczająca dla 2 osób
4,1
~mlody xr3
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
jesli jezdzimy na gazie to trzeba dbac o instalacje i przewody wysokiego napiecia i wszystko jest ok (Silnik)
2,2
~Ramzes
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Jeździł i to był mój pierwszy samochód. Sprzedałęm go z usmiechem na ustach.
~daszy
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Ogólnie bez większych problemów. Trochę za duże przełożenia, po 3 latach od sprowadzenia zaczęła chałasować :( (Skrzynia biegów)
3,5
~#.sim#
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
XR3i z napędem na przednią oś - lekkie autko z doskonałymi osiągami, skrzynia biegów wprost z wersji RS, dlatego do magicznej setki mknie jak prawdziwy sprinter... Model z przeszłością rajdową zawsze cieszy - niestety wykonanie Forda pozostawia wiele do życzenia... Choć w moich rękach działał bezawaryjnie (prócz ciągle wybitych końcówek w zawieszeniu), wiem że następny właściciel miał sporo \"uciech\" w tym temacie... Wielki plus za super...
~ebol77
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
LPG w 105 konnej wersji zaskakuje zrywnością, przy dynamicznym ruszeniu słychać mocny pisk opon nawet na drugim biegu :) spalanie ok 10 l gazu przy tych cenach paliwa to i tak doskonały wynik. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
3,8
~Jarek
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Wcześniej miałem escorta i to mój drugi samochód i ten sam model.Mechanika odwiedzam tylko przy wymianie klocków,albo oleju .Do silnika jeszcze nigdy nikt nie zaglądał a ma 170 000 km.