Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (303) - Widoczność

Na liście zabraknie 610 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wszystko widać do przodu i do tyłu. Na boki również. Jedyny mankament - lusterka - są trochę małe, a dodatkowo auto jest jakoś tak skonstruowane, że martwy kąt jest dośc duży. Często zdarza się tak, że samochodu w lusterku bocznym jeszcze nie widać, a we wstecznym już go nie widać i występuje delikatna panika. Niektóre manewry zmiany pasa są przez to dość ryzykowne.
~pawel_przybyla@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bez najmniejszych zarzutow. Przod bardzo dobrze wyprofilowany, jesli chodzi o tyl - coz to nie jest maluch; to duze auto, trzeba sie przyzwyczaic do rozmiaru auta i dystansu ,,za plecami". Ale to zaden problem... Naprawde bardzo dobre oswietlenie pojazdu, tyl ma swietne swiatlo bialego stopu. Przod dobrze oswietla droge; nic nie ujdzie uwadze...
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam nieoryginalne \"sportowe\" lusterka po poprzednim właścicielu, zatem powody do narzekania. Ale gdybym miał nim jeździć jeszcze 5 lat, to na pewno bym zainwestował w nowocześniejsze od jazdy normalnej i byłoby wspaniale.Widoczność naprawdę niezła, poza tym detalem.
~cerber-78@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj również jest dobrze.Żonka malutka ale fotel elektryka także jak podniesie tyłek widzi całkiem spory kawałek świata.Ja mam 130kg i dla mnie jest ważne że to wersja 2 drzwiowa bo nie przeszkadza mi boczny słupek gdy patrze w bok a fotelik mam na maxa do tyłu.
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Fotele są nisko ale mnie to odpowiada. Widoczność do przodu jest bez zarzutu. Problemem jest widoczność na boki. Słupki są tak usytuowane że trzeba się dobrze pogimnastykować na skrzyżowaniu aby coś zobaczyć, zwłaszcza gdy na przednim siedzeniu siedzi pasażer.
~petrus74@gmail.com
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ostatnio byłem w trasie Peugeotem 806 z Radomia do Białowieży a z Białowieży do Warszawy Seatem Alhambra. Porównując widoczność z Fordem mam wrażenie, że jadąc Escorcikiem widze mniej czy na wprost czy na boki.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jeżdząc wieloma samochodami przekonałem sie ze widoczność jak na swoja kalse auta ma świetna nic dodać nic ując. nawet przeciętny kierowca nie umiejący cofac z lusterek ( jak moja mama) radzi sobie bdb. z przodu również widoczność bdb
~Silva
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dobra. Tyl, jak to bywa, nie rozpieszcza, ale bez problemow - od czego lusterka zewn. Tylko, ze sa one idiotycznie male (por. powierzchnia lusterka w Matizie lub maluchu lub WW polo), do jazdy z przyczepa meka.
~maniaczka Forda Escorta
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
nie widziałałam lepszego samochodu z lepszą widocznością! siędząc przed kierownicą widać całą jezdnię, a poza tym jeśli ustawi się sobie dobrze fotel to czujesz się jak w sportowym acie!
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Do przodu, do tylu i na boki super. Zastrzezenia moge miec tylko do lusterka bocznego (powiekszajacego) bo ma koszmarnie duze martwe pole, trzeba sie miec na bacznosci lub wymienic szkielko (allegro).
Ford Escort VII Hatchback