Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1995-2000 (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzytkownik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
3/4 tras pokonuje sam. 2 os. to max. chociaz zdarzylo sie moze z 3 razy, ze ktos z tylu siedzial i nie byl zadowolony, gdy ja siedzialem za kierownica wygodnie, tzn. prawie max. do tylu siedzisko i oparcie dosc mocno do tylu- przty innej konfiguracji czuje sie jak w maluszku, z tylu juz bylo nie do wytrzymania. ale w koncu to jest kompakt.
~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest doskonale, ale nie można tego powiedzieć o tylnej kanapie. Na szerokość idealnie, mieszczą się trzy dorosłe osoby, ale niestety gdy z przodu siedzą wysocy ludzie, to nogi tylnych pasażerów maja mało miejsca. Ponadto wysokie osoby będą narzekać na ocieranie głowy o podsufitkę z tyłu.
~radoslaw_mikula@zelmer.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy O.K., pasażer z przodu też, gorzej z tyłu - ciężko jest wsiąść do auta z tyłu, gdy kierowca ma odsunięty fotel na maxa do tyłu, przy wsiadaniu dzieci stale opierają mi się o klamki do szyb i potem niechcąco je odsuweają ok. 3 mm - potem w trasie coś szumi a ja nie wiem co ;-))twierają o
~Basia
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jest wystarczająco obszerny, nie można go nazwać "krową" ale dla kogoś o wzroście 180 i 80kg wagi jest OK zarówno z tyłu jak i z przodu i fotele są bardzo wygodne, dobrze trzymają, nie zapadasz się w nie jak w starą wersalę
~ouragan
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu rewelacja. Szalenie wygodnie, fotele spore, miejsca dość nawet dla ludzi pow. 2 metrów. Z tyłu troszkę gorzej, ale wygodnie dla 2 dorosłych osób. Denerwuje ustawianie fotela kierowcy.
~Silent_Hunter
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mało miejsca nie ma dużo też, ale wystarcza na jakiekolwiek działania. Nie ma problemu wielkiego, żeby otworzyć okno w drzwiach pasażera jeśli ktoś nie ma elektryki.
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy i pasazera z przodu, bardzo duzo miejsca (mam 188cm wzrostu :)) Dla pasazerow z tylu troche mniej, ale przy tej klasie samochodu nie ma sie do czego przyczepic :)
~Tomek tombug68@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Sporo miejsca w środku. Ja mam 190 cm wzrostu i siedziało mi sie wygodnie. Z tyłu trochę mniej miejsca. Dla cztero osobowej rodziny super ( dorosli + dwoje dzieci).
~Krychol
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla czterech osób wystarczająca. Jeżdżę zwykle sam, więc mam jej pod dostatkiem. Wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym pozwalają się trochę rozleniwić kiedy stoję w korku.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
9,5
8,9
~chris_kn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająca. Jak na autko tej wielkości to miejsca jest dużo zarówno z przodu jak i na tylnych siedzeniach.
Ford Escort VII Hatchback