Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1995-2000 (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jakość wykończenia wnętrza - plastiki, materiały tapicerskie, obicie bagażnika znakomite. Volkswagen golf IV Seat Leon, ze swoimi wiecznie łuszczącymi się plastikami, mogłyby się uczyć od forda escorta. Cena nowego auta niezbyt wygórowana ale BLACHA to porażka :( bez konserwacji i zaprawek auto rdza zje, chociaż elementy nośne nie są tak bardzo atakowane przez rudą.
~Honzik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Trudno mi to ocenić.Zapłaciłem za to auto dużo jak na dzisiejsze czasy ale kupowałem je dobrych parę lat temu.Części tanie,materiały eksloatacyjne też.Łańcuszek rozrządu raczej niezniszczalny.Ogolna ocena przeciętana.
~chris_kn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny. Jak ktoś potrzebuje taniego środka komunikacji to polecam. Ale lepiej szukać wersji 1,6. Pali prawie tyle samo, ale silnik lepiej sobie radzi z autkiem.
~endrium@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto kupiłem na początku 2008 roku za 6300 zł i wydaje mi się że auto warte jest swych pieniędzy. Wszystko jest cacy, gdyby nie ten silnik, z tego względu auto planuję sprzedać w najbliższym czasie.
~Krychol
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak za tę cenę to nie można dostać nic lepszego. Chociaż można - wersję 1.6 :) Samochód jest solidny i po przejechaniu nawet 1000 km można odnieść wrażenie, że stworzony na polskie drogi - szczerze polecam!
~RafiFordUser
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto tańsze od np. Golfa, a wcale nie gorsze. W kilku elementach na pewno lepsze, zwłaszcza z większym silnikiem. Za tą cene cieżko będzie znaleźć coś równie dobrego.
~referee1990
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Cena mała nawet aut z okolic 1995-2000, a mój Escorcik nigdy mnie nie zawiódł - zarówno w mieście jak i w trasie, a kawałek Polski zwiedził.
~Gandi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
biorąc pod uwagę ze auto w 1998 roku jako nowe kosztowało (wraz z ubezpieczeniem OC i AC) ok. 35 - 36 tys. to stosunek cena/jakość oceniam na 4
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dalem 4500zl za samochod 12letni, z 142tys. przebiegu od pierwszego wlasciciela :) W tej cenie nic lepszego o takim standardzie nie dalo sie znalezc :)
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak kupowałem Forda to jego cena była całkiem przyzwoita. Należy się jednak liczyć z tym że serwisowanie Forda i części są bardzo drogie.
Ford Escort VII Hatchback