Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (167) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateuszz26@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przestrzeń na przednich fotelach oceniam bardzo dobrze na 5 mimo że mam 185 wzrostu nie narzekam na ciasnote. moja narzeczona też mówi że autko przestronne. z tyłu tez wygodnie dla osób do 180 cm wzrostu mimo ze ja mam 3 drzwiowa wersje. a bagażnik 380 litrów jest na prawde duży. polecam młodym rodziną a także para jak ja a takze młodym kierowca.
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o kierowce przestrzeni jest raczej wystarczajaca mozna jezdzic z wyprostowanymi nogami, a nie jak na krzesle jak w niektorych samochodach. Ale juz z tylu ciezko sie pomiescic w 3 osoby, troche malo miejsca na nogi z tylu, ale mi to akurat nie przeszkadza.
~Hektor s.s.p@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
ok, jestem wysokim mężczyzną i nie mam problemu z haczyniem głowy o sufit, także moje długie nogi mają się dobrze, podobnie wygląda miejsce pasażera. Moja żona ma z tyłu wystarczająco dużo miejsca i mój synek w foteliku także nie narzeka.
~Dux
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tylu również, przy maksymalnym odsunieciu przednich siedzeń zaczyna się robić ciasnawo z tylu, ogromny bagażnik do dyspozycjiDo 100 km/h idealnie, przy 150 zaczyna byc juz bardzo głośno
~Vega
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
U kierowcy znacznie przyjemniej, fotelik ma sympatyczną regulację:) Jednak jak sie wygodnie ułożę, to troszkę za mną mało miejsca..... Jak przód ocenię na 5 to tył zostaje na 3, słuszniej będzie chyba dać 4 - 4:)
~TomCat
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dosyć subiektywna sprawa. Jeżdżę dużo ze znajomymi (3-4 osoby, w porywach 5) i nikt nie narzeka. Miejsca jest sporo jak na wymiary auta. Kierowca ma dobrą pozycję za kierownicą (stosunkowo niską).
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu trochę gorzej, choć goleni pasażerom z tyłu się nie gniecie. Ale 5 osób w aucie - ciężko, zwłaszcza dla tego, kto musi siedzieć na tylnej kanapie pośrodku
~Kamil_Krasnik_F
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Miejscaa z przodu jak dla mnie jest dobrze gorzej za fotelem kierowcyy hehe dla dziecka miejsce ale trzeba wziac pod uwage ze mam fotel daleko i lubie wygodnaa jazde a nie meczarnie za kolkiem
~tom_net
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jako, ze jestem kierowca to nie narzekam ;). Mowiac serio miejsca jest naprawde duzo, bagaznik ogromny /jak na moje potrzeby/, w porownaniu do nowoczesnych fur troche malo schowkow,a le do przezycia
~fodzikowiec
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
to nie jest ciężarówka, żeby w nim jeździć na stojąco i trzymać się poręczy, ale juz nie raz jeździliśmy w 5 rosłych osób z bagażnikiem po dach (kombi) i było ok
Ford Escort VII Hatchback