Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (153) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIOTR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wersja mojego forda escorta to wersja Ghia nie widziałem tak wyposażonego escorta: el.szyby 4x,el.lusterka,el.szyberdach,el.fotel kierowcy,klima,immobilaizer,centralny zamek,wspomaganie, podgrzewana przednia szyba,podgrzewane fotele, 2xpodłokietnik,ABS. Niekupił bym auta z takim wyposażeniem napewno za takie pieniądze. Kłamał bym mówiąc złe słowa na mojego escorta choć zamieżam go zmienić na coś nowszego i chyba wybiore Focusa!
~Vega
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wydaje się, że stosunek cena/jakość wypada pociesznie, jeżeli właściciel dba o swoje afto, jest ono zdecydowanie warte swojej ceny. Nie jest nadmiernie awaryjne i nie ma z nim większych problemów, a przynajmniej ja nie mam. Poza tym ładnie się starzeje wnetrze, welur długo trzyma kondycję, jasna podsufitka pasuje do ciemnej deski, a fotele nie dostają luzów i nie przeicerają się. Polecam zadbanego.
~Grochu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Polecam to autko ale w takim wyposarzeniu jaki mam ja: opcja GHIA, wszystkie mozliwe dodatki!! 2xPP, ABS, el. szyby,lusterka,swiatle,siedzenie,c.zamek+pilot, podgrzewana prz. szyba, welur, wspomaganie, skorzana kierownica, wykonczenia drewniane, klima, halogeny, spoiler+3stop, alusy 15 cali (oryginalne Fordowskie). POLECCAM@@@
~rusiul11
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Posiadam auto wersji - Bolero niemcy (zakupione w grudniu 97, świerzutko z taśmy produkcyjnej), mam mały problem - w naszych cennikach nie figuruje Bolero z roku "97" a dopiero "98", z częściami bywa podobnie. Nasi nie zauważyli, że Bolerko ruszyło już w 97 roku za naszą zachodnią granicą.
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tani, za tani aż szkoda go sprzedawać. Może to wina plastikowego kolektora, a może rdzy na które cierpi duża ilość tych aut. Astra II z tego samego rocznika z takim samym wyposażeniem jest 2x droższa, a pomijając kwestię sporną- wygląd fordem na prawdę lepiej się jeździ.
~TomCat
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tak jak już pisałem - za cenę 6-7 tys. zł nie znajdziemy innego zadbanego i doskonale wyposażonego auta ze stosunkowo niskim przebiegiem. Największym konkurentem może być honda civic, jest jednak trochę droższa. Jeżeli będzie się dbało o escorta to odwdzięczy się bezawaryjnością;)
~Zbyszek_was
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dobrze, bo jak potrzebujesz tani w utrzymaniu z dobrym silnikiem wóz, to jest to. Jdeyny mankament to rdza, której czasami może byc więcej niż blachy. Ale zdazają sie egzemplaże zadbane, które były zabezpieczone dodatkowo i take są bardzo dobym wyborem.
~Kamill
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za małe pieniądze możęmy posiadać samochód z klimatyzacją czy elektrycznymi szybami,ale trzeba uważać na korozje w tych modelach,gdyż najczęsciej występuje na nadkolach,progach czy w podłodze,I spalanie nie nalezy do niskiego.
~xzczczsada
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dla mnie escort jest brzydkie jak jasna cholera, ale kupilem go tanio i w ladnym kolorze, to niebiesko metaliczny kolor mnie skusił ... Mozna te auto kupic niedrogo i to jest najwiekszy atut. tylko trzeba miec farta
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochod pieknie sie prowadzi dzieki sztywnemu zawieszeniu, ktore nie wszystkim przypada do gustu, nigdy mnie nie zawiodl pali bez problemu w mrozy -30*C, jego wada jest za to karoseria ktora dosc szybko poddaje sie korozji.
Ford Escort VII Hatchback