Lista ocen Ford Escort VII Kombi (258)

~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
ważny jest punkt odniesienia. gdy go dostałem mówili na niego sztywny. teraz jest w pelni sprawny ale wciaz stary (pewnych zaniedban nie usuniesz)
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zawsze chciałem mieć Escorta jako swoje pierwsze autko, i bardzo jestem z tego powodu zadowolony! Jeśli macie zamiar jezdzić jak wariaty, to z dala od tego Fordzika, nie jesteście go Warci.. macie swoje Golfy, możecie je drzeć..:) Dla spokojnego kierowcy ceniącego sobie wzajemność Fordzik ani myśli sie buntować, bardzo dobrze służy, polecam!:)
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę za te pieniądze ok 3000pln i dołożenia 2000pln na nowe części uważam, że nie ma lepszego auta, które jest tak tanie w utrzymaniu.
3,4
~xtonyx
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przeciętnie. Dużo drobnych usterek. KATASTROFALNA BLACHARKA! Korozja prawie wszędzie - nadkola, progi, wypryski w rożnych miejscach, ale najgorsze podwozie - w podłużnicach z tyłu dziury prawie na wylot! Z drugiej strony - mimo tego nic się nie działo - dało się jeździć (ale diagnosta nie chciał mi już podbić przeglądu z tego powodu)! Słaby (ale nie tragiczny) układ hamulcowy. Bardzo kiepska elektryka - pewnych rzeczy - jak klakson - nie dało...
4,1
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Świetne auto dla mało wymagających i tych, którym zależy na praktycznych stronach używania auta. Tanie w zakupie i tanie w eksploatacji, przy przeciętnej dbałości potrafi odwdzięczyć się bezawaryjnością. Wygodne dla małej rodziny, nadaje się nawet na dłuższe wypady. Plus za niezwykle wygodny bagażnik.
3,6
~Jacek145_JJ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ogolnie jestem zadowolony. Moje toczydelko jest juz prawie gotowe. Tani, w miare wygodny przyrzad do przemieszczania sie, czasami nawet dosyc szybko (elastycznosc na trasie zadowalajaca).
~Kenny6
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto super. Wolałbym Focusa, ale Essi jest tańszy. No i oczywiście extra kombi, nie za duże ale większe od każdego hatchbacka i sedana. Jak na kombi to się nieźle zbiera, podoba mi się jak wyprzedzam BMW z napisem 318i :D nic innego z BMW pewnie nie wyprzedzę,no ale nie jest to auto do wyścigów. Bagulec pojemny, można do niego włożyć na przykład: 3 cytryny, starą szafę, rower, wózek, akwarium do chomika, skrzynkę piwa, grilla, kiełbaski...
~Bard
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z samochodu jestem zadowolony, gdyby nie "pierdółki", trochę za duże spalanie i brak mocy to powiedział bym że nawet bardzo. Następnym razem kupiłbym jednak bogatszą wersję z nieco większym silnikiem (1.6 lub 1.8) - zużycie paliwa podobne, jedynie ubezpieczenie i niektóre części nieco droższe. Ogólnie rzecz biorąć - Escorta polecam!
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Autko jak na kombi malutkie... na biede mozna wlozyc maly telewizor :) pol zartem pol serio... ogolnie kombi dla malo wymagajacych pod wzgledem przestrzeni bagazowej konsumentow!
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie forda oceniam bardzo dobrze. Jeżeli samochód jest poprawnie eksploatowany, wszystkie materiały eksploatacyjne wymienia się na czas to samochód odpłaci się niezawodnością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Często się mówi "ford gówno wort" ale w moim przypadku to się nie sprawdza, w ogóle.
Ford Escort VII Kombi