Lista ocen Ford Escort VII Kombi (131) - Widoczność

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
kombi ma to do siebie, że z każdej strony wszystko dokładnie widać, parkowanie to pestka. Jedynie lusterka boczne mogły być troszkę dłuższe ok 10 mm (np jak w focusie), ponieważ jadąc na 3 pasmowej jezdni prawym pasem nie widać niczego na skrajnym lewym pasie. Przestawiając lusterko na inny kont nie widać wtedy środkowego pasa. jakby było dłuższe o parę milimetrów poprawiło by widoczność.
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Widocznosc jak na kombiaka bardzo dobra ale nie najlepsza za sprawa lusterka wewnatrz.. bardzo male.. i malo widac. Dobrze sie cofa.. tylna szyba fajnie powieksza. Podczas cofania wrazenie jakby sie juz "stuknelo" w przeszkode....wychodzisz a tu jeszce 1-1.5 m. Tak samo z przednia szyba. Slupki boczne sa "cienkie" i dzieki temu bardzo dobra widocznosc na boki :).
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Mam samochód kombi więc przeszklenie tego samochodu jest bardzo duże. Widoczność jest bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Lusterka zewnętrzne/wsteczne są wyraźnie mniejsze niż w moim służbowym fordzie (w pracy na co dzień jeżdzę Fordem Escortem Express Van 1.8 TD). Z parkowaniem w mieście nie mam żadnych problemów.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Duży plus. Widoczność do przodu i na boki doskonała. Do tyłu też bardzo dobra mimo iż to kombi. Maska świetnie wyprofilowana, nie zasłania widoczności, słupki przednie cienkie, nie przeszkadzają. Bardzo dobre i jasne reflektory. Światło cofania fenomenalne; silne i dobrze umieszczone.
~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
niestety jak się nie dawno dowiedziałem to nie tak, że nie działa nawiew na szybę przednia. brak jest mechanizmu którym wybierasz kierunek nawiewu, a zima jest to bardzo problematyczne, no i stara już dość porysowana szyba daje się we znaki w słoneczne dni.
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Lusterka niewielkie, ale właśnie takie mają być, wszystko w nich pięknie widać jak sie ustawi, i do tyłu i do przodu:P Widoczność w wersji Kombi jest wzorowa, być może w sedanie bez spoilera byłby kłopot:)
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Widoczność w bok do przodu jest bardzo dobra, słupki raczej nie zasłaniają. Tylna szyba w kombi jest prawie pionowo, więc nie brudzi się tak szybko. Boczne lusterka niestety mają bardzo duże martwe pole.
~ASETINGER
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wszystko dobrze widać, no może trochę z tyłu jest gorzej-mam wersję kombi ale we wszystkich kombiakach jest gorsza widoczność :) tak więc ogulnie uznaję ją za dobrą, z przodu i na boki wręcz wzorową.
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Moje auto to kombiak, więc widoczność do tyłu nienajlepsza, ale z drugiej strony jakie kombi ma dobrą widoczność do tyłu. Widok do przodu i na boki bez zarzutu, słupki nie ograniczają pola widzenia...
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobra... chociaz nie dobra... bo... przeszkadza mi czasm na skrzyzowaniach kolumna (nie wiem jak sie to nazywa profesjonalnie) przy przedniej szybie :/ Ale tylko czasami... :D
Ford Escort VII Kombi