Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (130)

~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
ważny jest punkt odniesienia. gdy go dostałem mówili na niego sztywny. teraz jest w pelni sprawny ale wciaz stary (pewnych zaniedban nie usuniesz)
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę za te pieniądze ok 3000pln i dołożenia 2000pln na nowe części uważam, że nie ma lepszego auta, które jest tak tanie w utrzymaniu.
4,1
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Świetne auto dla mało wymagających i tych, którym zależy na praktycznych stronach używania auta. Tanie w zakupie i tanie w eksploatacji, przy przeciętnej dbałości potrafi odwdzięczyć się bezawaryjnością. Wygodne dla małej rodziny, nadaje się nawet na dłuższe wypady. Plus za niezwykle wygodny bagażnik.
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Autko jak na kombi malutkie... na biede mozna wlozyc maly telewizor :) pol zartem pol serio... ogolnie kombi dla malo wymagajacych pod wzgledem przestrzeni bagazowej konsumentow!
2,5
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie lubię już tego samochodu. Chcę się go szybko pozbyć. Zraziłem się też do automatycznych skrzyń biegów. Moim następnym samochodem będzie może nawet rocznikowo starszy, ale diesel japończyk - Toyota lub Nissan. Bo Toyota robi najlepsze na świecie silniki diesla a Nissan skrzynie biegów.
3,6
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Aut na rynku wiele więc jest z czego przebierać. Za naprawdę niewielkie pieniążki można trafić solidne i użyteczne auto. Co do wersji wyposażenia to tylko \"Helmuty\" wiedzą o co im chodziło. Ja mam 2 poduszki, szyber, wspomaganie, koła 14\",perłowy lakier, radyjko TOP a nieregulowaną kierownicę i siedzenie kierowcy.
~ASETINGER
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
To naprawdę kawał bardzo dobrego i dość taniego samochodu. Konkurencja przy takich samych osiągach i wyposażeniu życzy sobie dużo więcej-moim zdaniem bez podstawnie. Fordy to dobre solidnie wykonane samochody,szczegulnie tyczy się to escorta ostatniej generacji/i w moim przypadku wersji kombi wyposażonej we wspomaganie,ABS,elektrycznie sterowane szyby, reflek.przeciwmgielne, relingi dachowe, klimatyzację, welurową tapicerkę. Bardzo dobry...
2,9
~nicklowany@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jeżeli szukasz auta które ma tylko jeździć to świetny wybór. jeżeli szukasz komfortowego, ekonomicznego i niezawodnego samochodu to hmmm szukaj czegoś innego
4,1
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód kupiony z przebiegiem ~65tys.km po kilkunastomiesięcznej eksploatacji; mimo wspomnianych uwag jestem z niego zadowolony, jest dość ekonomiczny, wystarczająco pakowny, jeździ jak wół roboczy dając przy tym trochę frajdy gdy się nieco pofolguje; a do tego wygląda dość skromnie, co dla mnie jest zaletą;
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
9,7
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ford Escort Kombi po liftingu to naprawdę fajne i sympatyczne autko dla kogoś, kto ma 3/4 os. rodzinę i nie ma za dużego budżetu, a szuka samochodu który go nie będzie zawodził. Owszem, auto ma wiele wad, ale także wiele plusów. Sprawdza się ( zwykle ) przy dłuższych, jak i krótszych trasach. Ogromny bagażnik, niska cena i korozja. Ujdzie ! :)
Ford Escort VII Kombi