Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nicklowany@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
kupiłem forda w polskim salonie za 45 tyś zł - chyba najgorsza z moich życiowych inwestycji. Przez pierwsze trzy lata było nawet ok ale potem zaczęło się wszystko rozlatywać, pojawiła się korozja na każdym z elementów! Opisane wyżej usterki wystąpiły po kilka razy, samochód nie raz wracał z trasy na lawecie - masa kosztów a najlepsze na koniec... gdy zapragniecie (czytaj zmądrzejecie) zmiany samochodu i będziecie chcieli sprzedać escorta to...
~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
powiedziałbym że doskonale, nie znam wartości rynkowej ,a dostałem w spadku za darmo. jednak przez pierwsze pol roku władowałem w niego ok 2-3tyś wiec tu juz troszkę gorzej (warto podkreślić że pierwsze co musialem wymienić żeby go bezpiecznie ruszyć byl rozrząd i opony bo na kapciach stał)
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie warto go kupować. Niby tani samochód, ale za to eksploatacja bardzo droga, auto zawodne, często się psujące, rdzewieje jakby miało 100 lat. Rozmawiałem z wieloma właścicielami fordów i z mechanikami w warsztatach. Opinie są zgodne - to nie jest dobry samochód. Zdecydowanie odradzam.
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Uwazam ze ceny ktore teraz panuja na rynku... dla forda sa az zanadto zanizone!!!! Samochod jest wart wiele wiecej niz 8-9 tysiecy z tego rocznika... :/ No coz... poprzewracalo sie w glowach.. i ludzie wola sporwadzac szroty z niemiec nic dobre polskie autka... Ech... pozdro
~as
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
polecam każdemu kto nie ma żadnych przekonań typu : "nie kupie nic innego niż niemeicki lub francuz" , samochód dla normalych ludzi , ceny części umiarkowane ( oczywiście nie w aso), łatwo dostępne,każdy mechanik podejmuje się naprawy,prosty w budowie silnik.polecam
~more_waw@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Myśle że liczba jeżdzących po naszym kraju Esscortów świadczy o tej kategorii. Nie jest to cud techniki motoryzacyjnej lecz w miare solidne auto które można mocno eksploatować. Mocnym plusem jest duża pojemność bagażnika.
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za cenę 5500-6000zł trudno będzie kupić inne kompaktowe kombi, a to w dodatku jest całkiem dobre. Za naprawdę małe pieniądze można dostać nieźle wyposażony egzemplarz o pewnej historii serwisowej (zakupiony w Polsce).
~celny
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Sporo tańsze niż Astra czy Golf w podobnym wieku. Z korozją nie jest żle, dół na razie zdrowy choć hak holowniczy woje zrobił. Z zewnątrz nic nie widać jeszcze. Purchle pod ramkami szyb.
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Teraz autko można tanio kupić. Jeśli właściciel o nie dbał, to naprawdę szczerze polecam ! Mimo wszystko, gdybym miał jeszcze raz kupić Escorta jeszcze raz... nie zdecydowałbym się.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
9,7
~SlyPlayer@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód jest super. Dynamiczny, komfortowy z domieszka sportu i tani. Pożadnie zrobiony jak juz trzeba cos wymienic to sie ma spokój na dłłłłłłługi czas. Super autko.
Ford Escort VII Kombi