Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (74) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Powiedzmy sobie szczerze, to nie jest auto do jeżdżenia po autostradach. Przy prędkościach jakie się rozwija na naszych drogach wojewódzkich można powiedzieć, że jest dobrze wyciszony - do 90km/h nie ma problemów. Potem niestety słychać już silnik, a powyżej 110km/h warkot zamienia się w wycie.
~rumburak
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
:> Odgłos silnika w wnętrzu nie jest cichy, chociaż nie ma jakiegoś przerażającego odgłosu, nawet wprost przeciwnie. Przy prędkości 130km/h wzwyż, silnika nie słychać za sprawą hałasu opływającego powietrza. Jest na to jeden sposób: podgłośnić muze z "audio".
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
SIlniczek pracuje elegancko i cichutko... ale mam rure kwarcowa ktora dodatkowow sobie pomrukuje przy okolo 3 - 5 tysiecy obrotow... :D Chyba mam cos nie tak z uszczelkami w drzwiach bo czuc / slychac / wiatr ktory wlatuje do kabiny!
~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
nie wiem jak jest w nowych autach, i jak oryginalnie brzmiał, ale uważam ze jest to na poziomie dobrym (jeżdżę raczej wolno i dość ekonomicznie, wiec nie wiem jak jest głośno przy 4 tyś . obr)
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tutaj wyraźnie zaoszczędzili. Słychać silnik, zawieszenie, wiatr. W kombiaku ciągle jakieś uderzenia w tyle pojazdu, wielokrotnie sprawdzane przez mechaników - nic się nie dzieje. Trzeba się przyzwyczaić.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Powyżej 80 km/h już głośno. Powyżej 120 km/h czuję się jakbym jechał formułą 1. Ryk silnika, świst wiatru, wydaję się, że pędzę w prędkością światła. Tymczasem co chwilę ktos mnie wyprzedza.
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Trzeszczenie tylnej klapy (wersja kombi). No i stuki z elementów zawieszenia. Pozatym słychać wyraźnie szumy toczenia nawwet na nowiutkich oponach podobno bardzo cichych Goodyear Eagle Ventura
~mjm@alpha.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jesli chodzi o silnik to jest ok, bardzo mily odglos, a jesli chodzi o srodek to niestety troche skrzypi tylna roleta ale jest to w koncu kombi wiec nie przeszkadza mi to
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na swoje lata i dość kiepską kulturę pracy silnika nie narzekam :) Idzie wytrzymać i normalnie rozmawiać nawet przy 150km/h na autostradzie.
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
hmm... w sumie nie będę się wypowiadał, ponieważ lubię słyszeć pracę motoru, a jak nie motoru to muzyki z głośników. Dla mnie wyciszenie wystarcząjace w 100%
Ford Escort VII Kombi