Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000 (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariobros
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Cóż, nie można się czepiać, nawiewy pod ręką, zintegrowane przełączniki, pomimo braku regulacji kierownicy (wszak to przecież i dość stare i w sumie niedrogie auto) fotelem da się ustawić względem niej w taki sposób, że jest OK. U mnie brak elektryki w temacie szyby boczne i lusterka, ale z drugiej strony mniej rzeczy, które należą do częściej psujących się drobiazgów...
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wnętrze tego auta jest w sam raz.Zegary są czytelne,przyciski uporządkowane intuicyjnie, jakośĆ materiałów daje wiele do życzenia. Jedyną rzeczą jaką mi się nie podoba jest to że posiadając wersję GHIA zastosowano wstawki typu drewno podobnie.....to jest obrzydliwe.Za to skórzana tapicerka nieźle się prezentuje.
~Kenny6
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko ok. Tylko ta regulacja elektrycznych szyb na środku, pomiędzy fotelami... jak w Lanosie :( Niektórzy piszą coś o wycieraczce tylnej szyby, ale mi to jakoś nie sprawia problemów (raz do siebie - masz jedno machnięcie co jakiś czas, dwa razy do siebie i trzymasz - masz trzy machnięcia i spryskiwacz) - proste.
~hmm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
hmmmmmmmm mam samochod z klimatyzacja, skorzana tapicerka, 2x airbag, podrozoje nim w sumie tylko po miescie, ew. trasa to okolo 40km w jedna strone, samochod jak na swoje gabaryty dosyc wygodny i przyjemna dla oka deska rozdzielcza
~Funkymonk
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam rzadkie, jasne wnetrze Ghia. Ladnie wyglada, a do tego wszystko w zasiegu reki, moze radio mogloby byc troche blizej.No i ciezko sie przyzwyczasic do sterowania tylna wycieraczka...
~m_byrdy@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ze względu na mój niski wzrost, w niektórych autach miałem problem z dopasowaniem odległości fotelu. W moim Fordzie jest to dobre. Reszta również nie budzi moich zastrzeżeń
~Jacek145_JJ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko na miejscu, w moim egzemplarzu brakuje mi troche osiowej regulacji kierownicy (mam 188cm i jak ustawie sobie fotel pod swoj wzrost, to kierownica jest troszke za daleko)
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, miejsce mocowania radia (pojawiają się głosy, że trochę za nisko) mi nie przeszkadza, w końcu ja osobiście pod ręką wolę mieć regulację nawiewów, niż radio...
~michal3281
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Kontrolki świateł przeciwmgielnych są niewidoczne są dokładnie zakryte ręką w trakcie jazdy, nigdy nie wiadomo czy mamy światło włączone czy wyłączone
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
7,6
~M&M
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Elektrycznie regulowane fotele, elektryczny szyberdach, szyby i lusterka, radio 2din łatwe w obsłudze i blisko ręki. Duzy plus
Ford Escort VII Kombi