Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xtonyx
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
To auto można kupić prawie za bezcen. Ja swój sprzedałem za 800zł z dwoma kompletami kół z oponami w doskonałym stanie! Biorąc pod uwagę, że było to mimo wszystko zardzewiałe ale sprawne auto - myślę że stosunek cena/jakość jest mega dobry!
~czajnik
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Za niewielkie pieniądze można jeździć parę dobrych lat, pod warunkiem, że czasem zaglądnie sie pod maskę, wymieni olej filtry i płyny. Polecam jako pierwsze auto. Trzeba pamiętać o rdzy która atakuje auto od spodu.
~humin
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tu jak najbardziej wielki pozytyw - przy ściagnięciu auta zza zachodniej granicy zaoszczedzamy baaardzo dużo w stosunku do ceny w Polsce - polecam kombi 1,8TD - otrzymamy auto pojemne oszczedne oraz miłe w prowadzeniu POLECAM !
~M&M
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Stosunek jakość cena - rewelacja. Za 1000-1500zł można już kupić kombi z dieslem. Ale warto kupić takiego, w którym podwozie się jeszcze trzyma, bo wtedy naprawdę długo może nam to auto posłużyć
~michaltetek@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W przypadku mojej wersji (praktycznie wszystko co mógł mieć escort) stosunek ceny do tego co otrzymujemy nie jest zły. W przypadku gdyby tego wyposażenia nie ma myslę, ze ten stosunek jest kieski
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Naprawdę dobre auto za niewygórowane pieniądze. Wygląd wciąż moim zdaniem atrakcyjny, awaryjność poniżej przeciętnej (według mnie). Aha, co ważne, moje auto zostało sprowadzone z Austrii po lekkiej stłuczce...
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ceny tego modelu są atrakcyjne, warto poświęciĆ się w poszukiwaniu najbogatrzych wersji GHIA lub specjal Edycion. Natomiast części do tego auta są tanie jak u Fiatów
~nobody
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
samochod nie byl tani. a niestety pewne rzeczy w nim nie dzialaja... ale czesci sa tanie, i duzo zamiennikow np. tylna szyba od klapy(podgrzewana) ok 100 zeta. wiec nie jest zle.
~bOr
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nikt nie był w stanie zaoferować mi w momencie zakupu auta o tak bogatym wyposażeniu(ABS,poduszki ,TD, wiele dodatków elektrycznych- podgrzewana szyba,centr. zamek i inne)
~mariobros
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Akurat moje auto było serwisowane i jest bardzo zadbane. Cenowo nie było wiele droższe, niż średnia tego rocznika. Krótko: dobre auto za niewielkie pieniądze.
Ford Escort VII Kombi