Lista ocen Ford Escort VII (1178)

~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Całokształt opisałem w Komentarzu głównym, więc odsyłam do niego. Naprawdę jest to dobry samochód do SPOKOJNEJ jazdy, gdyby blacha była dobrej jakości i ocynkowana to byłby to samochód moich marzeń. Mieszkam na wsi, założyłem mojemu fordowi alufelgi 15" z oponami 195/60R15 i auto jedzie jak czołg - ma 24cm. prześwitu, chociaż muszę dobrać jakieś inne opony - wyższe i węższe. Auto jest przemyślane i problemy z rdzą kładą poważny cień na...
~Radziuuu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
ważny jest punkt odniesienia. gdy go dostałem mówili na niego sztywny. teraz jest w pelni sprawny ale wciaz stary (pewnych zaniedban nie usuniesz)
~Marcin
Sedan 1.6i 90KM 66kW
Samochód jak na swoja klasę przyzwoity dość komfortowy z stosunkowo dużą ilością miejsca jak na tą klasę. rdza jego wróg i z tego powodu za chwile zniknie z naszych dróg. Mój był kupiony od pierwszego właściciela który po 20 latach wrócił z samochodem z Włoch do POLSKI, rdza była znikoma i to zadecydowało o zakupie tego samochodu.
~Zbyszek_was
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Gdyby nie wszędobylska rdza, byłoby super. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Wygodny, komfortowy, z tym silnikiem całkiem żwawy, bardzo tani w zakupie i utrzymaniu.
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zawsze chciałem mieć Escorta jako swoje pierwsze autko, i bardzo jestem z tego powodu zadowolony! Jeśli macie zamiar jezdzić jak wariaty, to z dala od tego Fordzika, nie jesteście go Warci.. macie swoje Golfy, możecie je drzeć..:) Dla spokojnego kierowcy ceniącego sobie wzajemność Fordzik ani myśli sie buntować, bardzo dobrze służy, polecam!:)
~tough
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Zaznaczam, że silnik to wersja Endura-E, z elektronicznym zapłonem i sekwencyjnym wtryskiem. Auto tanie, niezawodne doskonałe na pierwsze auto, albo muła roboczego. Jeśli ktoś tak traktuje Escorta będzie zachwycony. Reszta raczej będzie go unikać.
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to samochód za nieduże pieniądze dość tani w eksploatacji i przynajmniej jeśli chodzi o mój egzemplarz praktycznie bezawaryjny , jedynie blacha pozostawia wiele do życzenia, musiałem już zrobić tylny lewy błotnik i podłużnice z tyłu na łączną kwotę 800zł (trochę po znajomości ;-) )
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę za te pieniądze ok 3000pln i dołożenia 2000pln na nowe części uważam, że nie ma lepszego auta, które jest tak tanie w utrzymaniu.
4,1
~Ramirez87
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Escort był moim pierwszym autem i muszę powiedzieć, że w moim przypadku to był dobry wybór. Udało mi się znaleźć dobry egzemplarz sprowadzony z Danii. Miał ciekawe wyposażenie, jak na model, w którym wyposażenia praktycznie brak. Elektryczne szyby, 2 x airbag, białe zegary, samowyłączające się światła, ładne alufelgi, spoilerek itp. Jedynym mankamentem okazała się rdza, wychodząca wszędzie (na dachu, na drzwiach, na klapie, na słupkach, na...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII
6,6
9,8
10,6
3,4
~wurkut
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mimo wszystko wspominam z sentymentem, ale mając dzisiejszą wiedzę - drugi raz bym nie kupił.