Lista ocen Ford Escort VII (46)

~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zawsze chciałem mieć Escorta jako swoje pierwsze autko, i bardzo jestem z tego powodu zadowolony! Jeśli macie zamiar jezdzić jak wariaty, to z dala od tego Fordzika, nie jesteście go Warci.. macie swoje Golfy, możecie je drzeć..:) Dla spokojnego kierowcy ceniącego sobie wzajemność Fordzik ani myśli sie buntować, bardzo dobrze służy, polecam!:)
3,8
~Damian
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Choć nie kupiłbym już kolejnego escorta (ze względu na wiek) to polecam go bardzo gorąco jako pierwszy samochód
2,5
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Zdecydowanie nie polecam. Samochód jest awaryjny, szybko rdzewieje, a silnik 1,8D trudno uruchomić, gdy temperatura spadnie poniżej -15stopni celsjusza.
3,4
~Grzegorz
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto nie jest cudem technologicznym, jest tanim autem dla przeciętnego Kowalskiego, który nie potrzebuje nie wiadomo jakich osiągów. Akurat ja miałem szczęście, że mój egzemplarz miał niezłą karoserię, a jak wiadomo Escorty nie są za \"zdrowe\".
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto jest warte zakupu, nie powoduje wydatków i nie zawodzi.
2,8
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Totalny trup a nie auto. Nie ma mowy o wyprzedzaniu, hamowaniu, karoserię wcina rdza, że hej - bardzo popularna pianka w progach i dziury w podłodze. Psuje się wszystko co może się zepsuć. Nigdy nie wpakujcie się w Forda a zwłaszcza w Escorta. Jedynie na plus jest układ jezdny, Escortem jeździ się nawet wygodnie, fajnie potrafił przebijać się przez zaspy ale na tym koniec. Zderzaki z pianki, powodzenia w ich naprawie :) Stanowczo odradzam!
~Driver_Internationale
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przy -24 odpalił i od razu chodził na wszystki cylindry, nie przerywał a to ważne. Elastyczność.... hmmm troche za słaby ale żywotny i oszczędny. Bardzo ładnie pracuje (Silnik)
3,1
~kevinek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto jest ekonomiczne jeśli chodzi o spalanie, ale uciążliwe drobnymi usterkami, które są efektem fatalnego wykonania i bezmyślnych rozwiązań dotyczących elektryki.
~lovtza@gmail.com
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za te pieniadze, bardzo nadaje sie na 2 samochod do rodziny co jechac zalatwic an szybko w miescie.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII
6,6
9,8
10,6
3,6
~P. LC
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardzo wygodny samochód do jazdy w trasach i po mieście. Bardzo dynamiczny, nie ma problemów na światłach;) Polecam!!!