Lista ocen Ford Explorer I (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej - BoMBowiec
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Mam wersje XL 3drzwiowa z napedem tylko na tyl - zawieszenie pracuje bez zarzutow. Do 55mph jedzie sie dobrze. Przy wiekszych predkosciach na dziurach i koleinach nie jest zbyt przyjemnie i pewnie. Bardzo dobra zwrotnosc - rewelacja w miescie.
~kszesz www.explorerclubpolska.com
Terenowy 4.0 157KM 115kW
buja się jak to terenowka ale nie straszne mu nasze dziury i krawezniki. czasami na sliskim podjezdzie traci przyczepnosc tylna os ale od tego jest 4x4 i po sprawie.
~Karol z PRL
Terenowy 4.0 160KM 118kW
czsani jest problem z rozłączeniem przedniego napędu tak jakby automaty nie rozłączały kół od półosi przedniego mostu. troche za ciężkie auto w teren szybko siadają amortyzatory
~rebel7@vp.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
w moim przekonaniu przy tej masie dobrym rozwiązaniem jast kontrola trakcji,przy szybiej jezdzie należy zwrócić uwagę na "środek ciężkości" pojazdu
~Hubi75
Terenowy 4.0 L V6 160KM 118kW
po lekkim podniesieniu podwozia, zmianie amortyzatorów i dodaniu do tego większych kół czuję się na drodze pewnie i bezpiecznie
~tatrawal@02.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
prosty i niezawodny z wyjątkiem sprzęgiełek w piastach kół przednich załączająych napęd na przód. Uważać z zaączaniem w terenie.
~marcin z. verax11@poczta.fm
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Wręcz rewelacyjnie dobrany układ wspomagania - mam jeszcze mercedesa 126 420 se. W konfrontacji lepiej wypada Ford
~Hubi
Terenowy 4.0 157KM 115kW
po lifcie 2" zawieszenia i wymianie opon na 31x10,5x15 wrażenia z jazdy znacznie się polepszyły ;)
~marcin@skrzynka.org
Terenowy 4.0 157KM 115kW
kiepsko sie prowadzi na polskich, nierownych drogach, na autostradzie bajka
~robert@konski-targ.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
mam luz na przekładni więc pewnie dlatego kiepsko się prowadzi