Lista ocen Ford Explorer I 4.0 157KM 115kW 1990-1994 (16)

~marcin z. verax11@poczta.fm
Terenowy 4.0 157KM 115kW
jak na razie nic dużego mi się nie zepsuło i mam nadzjeję że na dal tak zostanie. W moim wypadku silnik został wymieniny przez wcześniejszego właściciela a skrzynia przeszła kapitalny remont - zobaczymy jak będzie się spisywał....
~rebel7@vp.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
jest to auto na miarę moich potrzeb,może nie najtańsze w eksploatacji...ale coś za coś,daje mi poczucie bezpieczeństwa,nie jest "przeładowane" niepotrzebną i często zawodną elektroniką,serwisowanie samochodu i pozyskiwanie części zamiennych /także używanych/ w dobie internetu nie stanowi wielkigo problemu a cenowo jest często porównywalne do bardzo "typowych" samochodów ... musi być coś w tym że jak dotąd jest to najczęściej kupowany samochód...
~kszesz www.explorerclubpolska.com
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Zakochasz się w tym aucie i innego nie bedziesz już pragnął. Przekonaj sie na forum www.explorerclubpolska.com tam jest takich wielu.
~tatrawal@02.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
niezawodny i elastyczny na 5tym biegu można jechać 30km/h i bez zmiany biegu powoli przyśpieszać, żaden inny samochód tego nie potrafi (Silnik)
~Hubi
Terenowy 4.0 157KM 115kW
wygodny i wielofunkcyjny SUV śmiało nadający się do jazdy w terenie
~Maciej - BoMBowiec
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Bardzo dynamiczny silnik, elastyczny, niskoobrotowy o wysokiej kulturze i dobrych osiagach, nie do zajezdzenia V6 (Silnik)
3,7
~marcin@skrzynka.org
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Samochod dla kogos przekonanego do tego typu auta, jestem z niego bardzo zadowolony, jezdze nim kilka lat, mialem kilka innych aut ale ten jednak najbardziej mi odpowiada.
~marcin
Terenowy 4.0 157KM 115kW
silnik chodzi w miare cicho.jak ta taka mase to dosyc zrywny biegi elastyczne najbardziej 3 (Silnik)
3,5
~robert@konski-targ.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
generalnie jest OK, denerwuje tylko trzepanie ne dziurach (może czas wymienić amortyzatory)
4,1
~wawrzyk_k@poczta.onet.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
chciałbym nawiązać kontakt z osobami które mają taki egzemplarz forda