Lista ocen Ford Explorer II (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~satis@neostrada.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Transmisja działa bez zarzutów .Płynna zmiana biegów praktycznie nie wyczówalna.Jednak poprzedni właściciel założył dodatkową małą chłodnicę.Kto jej nie ma to radzę na lato wyjmować termostat . Automaty nie znoszą wysokiej temperatury.
~Lukas
Terenowy 4.0 162KM 119kW
/hmm moze nie potrafię się przyzwyczaić do automatu starszej generacji, ale bardzo w nim ciężko zredukować bieg (np. z 5 do 3) i troszkęto trwa. Co do samych przełożeń to duży plus, są praktycznie niewidoczne, bez szarpnięć
~darek.haps@gmail.com
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Rewelacyjna - w końcu to patent mazdy. W fordzie sprawuje się doskonale zwłaszcza \"piątka\". Bardzo sprawna praca w układzie automatycznym. Przełożenia \"polowe\" az proszą się o dobry lemiesz-wypróbowałem.
~Maciej
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Obawaiłem się automatu - mój pierwszy...sam wie kiedy zmienic bieg, jeśli wciśniesz gaz do podłogi bardzo umiejetnie zmienia bieg na nizszy z redukcją, która wciska w fotel..
~arena24@interia.eu
Terenowy 4.0 162KM 119kW
katastrofa:(( koszt zakupu uzyw to 2500-3500:(( ja mam juz trzecia w swojej skarbonce bez dna i naped 4x4 tez cos zeswirowal
~mariusz05@tlen.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
faktycznie chyba muszę nauczyć się dodawać gazu, w pierwszym kontakcie dziwna jeśli chce się ostro przyspieszyć
~Krzysztof
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Leniwy automat jak to w amerykańcu nie rozpieszcza emocjami ale idealnie pasuje do takiego auta
~tmaciek
Terenowy 4.0 213KM 157kW
nie czuć zmian biegu! żadnych szarpnięć! To że zmienił bieg można się zorientować po obrotomierzu!
~Edi
Terenowy 4.0 162KM 119kW
automat 5biegów, powinien być szybszy - przy wyprzedzaniu trzeba dużo wcześniej o tym pomyśleć
~maciejkarbowiak@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
ale..trzeba pilnować poziom oleju bo w upały może dociągać do wyższych obrotów silnika