Lista ocen Ford Explorer II 4.0 162KM 119kW 1995-2001 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~satis@neostrada.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Jestem zadowolony . Mam nie przeciętny samochód którym raczej się złodzieje nie interesują . Jest przystosowanie do jazdy terenowej i czasami fajnie jest wyprzedzić kogoś poboczem z trawą lub wjechać na wysoki krawężnik . Denerwuje mnie to że z tyłu jest zderzak metalowy twardy jak czołg a z przodu byle co ---WIELKI WSTYD !!!! Wersja USA ma oba zderzaki z metalu .
~geos
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Narazie OK. Zapala sie czasmi kontrolka "check engine" - z powodu instalacji LPG. Wiec jak kogos to denerwuje to trzeba jeździć na komp do wykasowania.
~Zadowolony z Poznania
Terenowy 4.0 162KM 119kW
światła, żarówki tablicy, szczotki rozrusznika, akumulator - wszystko to wyeksploatowało się - zużyło a poza tym ok.( przynajmniej u mnie i na razie)
~boloprudnik@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
autem zrobiłem 30tyś i niebyło większych problemów,oczywiście wymieniłem już parę elementów w zawieszeniu przednim ale to chyba normalne w tym samochodzie
~zadowolony
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Mam go 8miesięcy poważniejszej awarii odpukać nie było ,jakaś żarówka świeca ogólnie duperele o których nie warto pisać.
~ppiotr@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
klamka - pękła sprężyna(wymienili cała 180zł)przepalają sie podświetlenia włączników brak opcji wymiany żarówek tylko całe włączniki
~ppiotr@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
tylna pasy bezpieczeństwa,tylna wycieracvzka,mocowanie ogrzewania tylnej szyby,wszystkie kontrolki wypalają się bardzo szybko
~orionpb@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Denerwują tylko przepalające się kontrolki , zacinający się włącznik spryskiwacza i ... te stuki w zawieszeniu
~macio
Terenowy 4.0 162KM 119kW
zawieszenie przednie masakra, 150 tyś po kolei wysiadł rozrusznik i alternator(skutecznie bo we włoszech -masakra)
~maciejkarbowiak@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
kupiłem go na chwilę, jeżdżę 5 lat i teraz chce mi go zabrać żona więcej chyba nie muszę dodawać