Lista ocen Ford Explorer II 4.0 162KM 119kW 1995-2001 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~geos
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Dobrze. Jest wspomaganie kierownicy. Ale wedlug mnie troche zbyt czuly i trudno jechac jak są nawet niewielki koleiny na asfalcie. Chyba ze względu na to ze samochód ma wiekszy rozstaw osi... i nie popada sie dobrze w wyrobione koleiny. Ale generalnie nie mam zastrzeżeń
~orest1@idea.net.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
W terenie za miękkie zawieszenie, na drodze na małych nierównościach może postawić bokiem. Ciągłe usterki wachaczy, łożysk, drążków, półosi. Jednym słowem nigdy nie jest tak żeby nic nie pukało i nie wyło. Zazanaczam że jestem pierwszym właścicielem.
~mariusz05@tlen.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
jeszcze nie wiem, nigdy nie miałem terenówki, chyba nie ma takiego komfortu jak w dużym samochodzie osobowym ale jest ogromny i... układ jezdny napewno jest ok.
~Maciej
Terenowy 4.0 162KM 119kW
nie ciekawie - na mokrych nawierzchniach tylko 4x4 - powyżej 90 na zakretach może wyrzucić...jednak jest to samochód tereonowy o duże masie własnej.
~Lukas
Terenowy 4.0 162KM 119kW
To dość duży plus, może nierówności poprzeczne nie są tłumione idealnie, ale tym samochodem ( z reduktorem) wiedzie się oprawie wszedzie!
~satis@neostrada.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Nowe opony z przodu ocierają o zderzak !! Stuki w przednim zawieszeniu wyeliminowałem wymieniając drążki stabilizacyjne do wahaczy . Teraz już nie stuka.
~zadowolony
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Wiadomo że nie jest to sportowy samochód,miałem już kilka samochodów terenowych i zauważyłem że dużo zależy od opon.
~boloprudnik@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
przeciętne zawieszenie,słaby komfort jazdy spodziewałem się czegoś więcej no i te wieczne stuki w zawieszeniu(przód)
~orionpb@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Głośne zawieszenie, wciąz coś stuka, na wybojach, dziurach tragedia. Na dobrej szosie idealnie. Spodziewałem się więcej po SUV-ie
~macio
Terenowy 4.0 162KM 119kW
150tyś wymieniłem całe zawieszenie (wyje dyfer przedni), 156 tyś i wszystko stuka znowu i cośw dyfrze się rozsypało