Lista ocen Ford Explorer III 4.0 V6 213KM 157kW 2002-2005 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qbus@cad.pl
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Model 2000 spisuje sie calkiem niezle. To moje pierwsze auto tego typu wiec nie wiem czego do konca mam sie spodziewac. Poprzednio jezdzilem fordem mondeo 2001. Najwiekszymi zaletami Explorera sa niewatpliwie: duze przyspieszenie i overdrive co pozwala na male szalenstwa na drogach. Po wyczuciu automatycznej skrzyni wyprzedzanie przychodzi bez wiekszych problemow. Z auta udaje sie wycisnac nawet 200 km/h. W terenie auto spisuje sie calkiem...
~kra-b@simnet.pl
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Przepraszam za błędy. Nie jestem polakiem. Pary terenowe miałem i jestem zaskoczone co ten "drogowiec"potrafi. Idealny mieszanka teren/droga. Przespieczenia cudowny.Kopa ma. Trochę za szybkie obroty w LOW- mieli za dużo! Komfort tak sobie, mało elektronika to jest - ale tez + bo jeep jest nafaszerowane ale co rusz coś wyszada!! Przekroczenia strumiczek mi kosztowało fortuna i ciąg dalsze woda siedzi gdzieś na stykach!!!!!!
~Witold
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Super auto. Mnóstwo przestrzeni, dobra widoczność, pomimo gabarytów bardzo łatwy w użytkowaniu miejskim. Na trasie cisza, spokój i komfort, szczególnie przy wyposażeniu w tempomat. W terenie bez problemów i zmartwień typu: przejadę-nie przejadę... Bardzo wygodne i wszechstronne auto. A w zasadzie nie auto - EXPLORER !
~tklimo@comcast.net
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
jest to samochod naprawde bardzo udany zarowno jesli chodzi o niezawodnosc jak i o komfort jazdy (mowie o wersji Eddy Bauer). Mimo iz nie chcialem przesiasc sie do samochodow SUV z samochodow wyzszej klasy (chrysler concord) to teraz wiem ze nie moglbym juz jezdzic niczym innym :)
~Kowal
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Masywne auto, a co za tym idzie bezpieczne, postrach i respekt na drogach. Przy tym wszystkim pięknie wykończony w środku, co wpływa na ekskluzywny wygląd wozu.
~GCLucas
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Fajne, rzadko spotykane auto, szczególnie w wersji posiadanej przeze mnie, czyli pickup. Typowy wół roboczy.
~V6
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
Stałem się fanem tego samochodu. Następny też będzie Explorer. tylko chyba V8 :)
~vega
Terenowy 4.0 V6 213KM 157kW
typowe auto dla kobiet,swietnie trzyma sie drogi