Lista ocen Ford Fiesta II (35)

3,7
~Bakin
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Ogolnie fiesciuch wypada dobrze, mozna kupic za male pieniadze, jednak odradzam silnik 1.0 z gaznikiem. Ludzie sobie chwala 1.3i. Dynamiczny i tak samo oszczedny. Czescie tanie. Jak na samochod tych gabarytow calkiem pojemny (jak sie przeprowadzalem z mieszkania to caly przedpokoj byl zalawony rzeczami - nie wierzylem, ze to sie zmieci, a jednak:) co prawda nic nie widzialem z tylu... Kuzyn mial fieste i przewiozl dwa rowery. Spalanie ok....
~Piotrek - carla - imię mojego II auta podczas projektowania :)
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
bez wiekszych zastrzeżeń, niestety rudy lubi fiestę - zwłaszcza przy McPhersonach oraz cała wnęka kół - słupki drzwi itp. (nie ma nadkoli) jest też ślad na podszybiu (niewielki) na pasie przednim, ranty tylnich kól. Jeszcze trochę pojeździ - nie trzeszczy, podłuznice są dobre, nie straszy wyglądem :) lubię to auto
~kuba3ma
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Takich aut już nie produkują;(jakby produkowali kupiłbym nówke bez wachania!Tyle co to auto przewiozlo towaru paląc przy tym 5l na 100km to się w głowie nie mieści.Zamieniłem ją na nowszą lancie i teraz żałuje że to zrobilem. ostatnio brat złamał kluczyk w drzwiach po czym rozebrał stacyjke i odpala śrubokrętem i dalej jeździ.Ten samochód jest nieśmiertelny:D
~Maciuch
Hatchback 3d 1.1 49KM 36kW
generalnie to do tego modelu nie mam zastrzeżeń jeżdzi dobrze, oszczędnie, przewieżć mozna dużo np dwa fotele:), ta wersja to już taki Youngtimer i miło widzieć jak się za tobą ludzie oglądają bo ten model to już za często na drodze się nie spotyka
3,6
~mikipromont@yahoo.com
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Ogólnie - bardzo sympatyczny samochodzik. Troche problemów z korozją ale to chyba normalka - vide rocznik + sprowadzony z niemiec ( wiec raczej z sieci salonów :SHROTT"
4,1
~malaryk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Doskonałe auto dla ludzi spokojnych nie potrzebujących ściganta od świateł do świateł.
~piccolo2007
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Fajny samochodzik dla osób które chcą się potłuc czymś nie dużym za nie dużą kasę a i nie będzie go bardzo szkoda w przypadku kolizji :P
~Endrju_gg6910449
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
dałbym Doskonale bo autko moim zdaniem i doświadczeniem doskonałe technicznie i lepsze bycnie może, jednak rocznik robi swoje. Niektórzy dostrzegają w nim coś fajnego, Laicy uznają go za starocia :) ale wkładając w niego ok 2000zł i 3 miesiące remontu - a raczej gruntownej odbudowy w 100% (konstrukcja nośna, podłoga, blacharka, lakier, zawieszenie, wnętrze, silnik Napęd) jest starociem w stanie Salonowym :)
3,5
~Tomek
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Samochod fajny do nauki dla mlodszych osob.. ale na dluzsza mete to jest za maly za glosny i duzo pali
~Plastman
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Cena zakupu bardzo atrakcyjna, zużycie paliwa śmiesznie małe, części dostępne, również zamienniki. Samochodzik bardzo sympatyczny, ale nie polecam kobiecie: brak wspomagania. Jak komuś zależy na pewnym i tanim środku transportu to polecam gorąco.