Lista ocen Ford Fiesta II (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bakin
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Jesli chodzi o powazniejsze usterki to troche ich bylo, tak jak pisalem zawieszenie z przodu nie jest na polskie drogi (2 razy lozyska i wahacze), sprzeglo (ktos przede mna nieumiejetnie jest uzywal), maglownica (17 lat, miala prawo sie wyrobic), przewod hamulcowy tylni lewy (troche sie strachu najadlem - jechalem do szkoly i nagle pedal hamulca wbil sie w podloge a samochod dalej jechal...). Jednak tak jak juz wczesniej wspomnialem do fiesty...
~kuba3ma
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Żadnych poważnych usterek i mam nadzieje że jeszcze jakiś czas tak pozostanie, choć nie ma to auto u mnie lekkiego życia!
~Slavko11
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Napinacz sprzęgła, oraz serwomechanizm,Uwaga serwomechanizm od fiesty 3 nie pasuje do fiesty2, test tam inny trzpień
~Maciuch
Hatchback 3d 1.1 49KM 36kW
jak podejść do tej kwestii??? co tu zaliczyć? przecież wszystko się zużywa i nic wieczne nie jest...
~Endrju_gg6910449
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
najpoważniejsze usterki są ogólnie średnimi usterkami :) bardzo solidne i wytrzymałe autko :)
~malaryk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Spisuje się o wiele lepiej niż następne fiesty, zwłaszcza III. Jeżeli się dba to nic się nie dzieje
~Kazik M
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Po 100 000 silnik nadawał się do kapitalnego remontu, co 3 lata były wymieniane wachacze i amortyzatory.
~ilużyn
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Zawsze dojechałem tam gdzie chciałem. Wszystko można naprawić samemu.
~Deut
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
powaznej usterki jeszcze nie mialem, choc czesci zuzyte i ledwo dzialaja :-)
~mikipromont@yahoo.com
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Odpukac - jak na razie bez strat ...:)