Lista ocen Ford Fiesta II (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek - carla - imię mojego II auta podczas projektowania :)
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
mały silniczek ale jest w stanie wykrzesać z siebie energię na skuteczne ogrzanie kabiny zimą, jest b. ciepło - u mnie nie ma z tym problemu. Podstawowa sprawa to stan zamulenia (pomaga w tym woda latem czy też uszczelniacze do chłodnic) układu chłodzenia (a w konsekwencji nagrzewnicy).
~mikipromont@yahoo.com
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
wentylacja - OK - ogrzewanie stanowczo za słabe jak na nasze warunki klimatyczne - tzn wydajnośc OK ale czas "zadziałania za długi" - w sumei bez zdziwienia biorąc pod uwage kubature samochodu i wielkośc nagrzewnicy która jest naprawde miniaturowa
~piccolo2007
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
W mojej Fieścinie grzanie działa rewelacyjnie!!! Przy zimnym zamochodzie czekam 3-4minut i leci ciepłe powietrze :) tak samo z podgrzewaną szybą tylną oraz z podgrzewanymi bocznymi lusterkami!!!
~Maciuch
Hatchback 3d 1.1 49KM 36kW
jeśli chodzi o zimę to rewelacja po 3-4 minutach pracy na wolnych obrotach i przejechaniu 2-3 km juz czuć ciepło latem gorzej albo opuścić szyby albo zamontować szyber - jeśli się nie ma
~Bakin
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Aby zima bylo cieplo w kabinie trzeba troche poczekac (jakies 5km), czyli tyle ile zajmuje mi dojazd na uczelnie:) Latem oczywiscie mozemy zapomniec o zimnym powietrzu - chyba ze otowrzymy szybe.
~kuba3ma
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Czad!!!4km jazdy i można się rozebrać z kurtki.Lepiej grzeje niż honda civick mojej mamy!
~Slavko11
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
Są ogólne kłopoty z cyrkulacją powietrza, acięgiłka do regulacji,to jakbym komarka zapalał bez sprzęgła
~Tomek
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
W zimie trzeba sporo przejechac aby sie zrobilo cieplo choc silnik juz jest dawno goracy
~ilużyn
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Wentylacja super (zwłaszcza jak są otwarte okna), z ogrzewaniem juz gorzej.
~malaryk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
W zimie grzeje elegancko, a latem jest przewiewnie - szyberdach....