Lista ocen Ford Fiesta III (290) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Z przodu jest ok. Mam 178 cm wzrostu i naprawdę nie narzekam na brak miejsca z przodu. Z tyłu też znajomi nie narzekają , gdyż nie mam odsuniętego do końca fotela. Z tyłu podróżuje komfortowo 1 osoba, dwie max a przy trzech to tylko na jak najkrótszych odcinkach. Byłem ostatnio w czechach i musze powiedzieć ,że 3 osoby mogą się śmiało przespać w fordzie bez żadnych obolałych pleców z rana, ale to tylko tak w ostatniej drodze ratunku:)
~Łukasz (e-mail: malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Jak na takiego pyrdka to nawet dobrze. Z przodu przeszkadzać może jedynie to, że jest wąsko (trącanie się łokciami z pasażerem), bo przed sobą mamy całkiem sporo przestrzeni. Z tyłu mnatomiast nieco gorzej (jest to wersja 3d) ale też znośnie. Na niezbyt długich trasach i cztery osoby pojadą w miarę wygodnie. Może nie komfortowo, ale nie jest to przecież auto na długie trasy. Jeśli chodzi o bagażnik, to patrz punkt "Ergonomia".
~WoojeK pawel@ebd.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Zby wiele miejsca nie ma ale to w koncu maly samochod, dla wysokiego kierowcy nie jest to wygodny samochod, jestem wysoki i troche mi ciasno, dobrze ze mam szyberdach, to jest gdzie glowe zmiescic :), samochod raczej dla ludzi z przecietnym wzrostem, jak odsunie na max do tylu siedzenie kierowcy, to z tylu cieniutko z miejscem, ale czego wymagac, jak ktos chce miec duzo miejsca, to trzeba wiekszy samochod i juz
~Freedi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Jak ustawić odpowiednio ,wedle gustów przednie fotele,to gabaryty autka nie przeszkadzają. Dopiero dochodzi do zgrzytu, gdy pasażerowie tylnych siedzeń wbiją kierowcy kolana w plecy. Jak na ten rozmiar samochodu,\"wypięta pupka\" skrywa przepastny bagażnik. Tez zasługa zapasu pod autem,chociaż w zimie polecam wrzucić go do bagażnika,a wiem co mówie. Klęczałem już na mrozie próbując je wydostać z pod auta.
~kornnick@orange.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Ocena przeciętna bo o ile na przednich siedzeniach jest wygodnie i nawet wysoka osoba nie powinna mieć problemu to pasażerowie z tyłu mogą mieć już nieco ciaśniej, fakt to małe autko ale na 6 stopni regulacji odsunięcia fotela przedniego tylko na 1 i 2 osoba z tyłu może jakoś siedzieć, od trzeciego stopnia odsunięcia fotela osoba z tyłu nawet średniego wzrostu poczuje to na kolanach.
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na auto tej wielkości nie jest źle na przednich siedzeniach jest dużo miejsca co innego jeżeli z przodu jak i z tyłu usiądzie wysoka osoba zaczyna wtedy brakować miejsca na nogi i oczywistym jest to że przewożenie 3 dorosłych osób na tylnej kanapie jest dla nich raczej karą lub kwestią przymusu za to 2 osoby będą czuły się tam dobrze.
~aerobadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Dla mnie za kierownicą jest dużo miejsca, może dlatego, jestem przeciętnej budowy i wysokości. Moja narzeczona nie narzeka jako pasażer z przodu. A z tyłu, nie wiem bo nie wożę aż tak dużo osób. Raz jechałem do gdańska na lotnisko zawieść siostrę, szwagra i bratanka z narzeczoną + mój pies i nikt nie narzekał na mało miejsca.
~Krzysiek
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Nie jest wspaniale na miejscu kierowcy, lepiej siedzi sie w polonezie.Siedzenie podczas jazdy jeszcze moze byc ale mam kłopot wysiadac, musze chwycic sie dachu i "wyskoczyc".Musze pochwalic miejsce na tylnych siedzeniach, rodzina twierdzi ze jest wiecej miejsca niz w naszym drugim samochodzie ( peugot 106 z 2000 roku).
~ak-47
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
w wersi 3 drzwiowej z przodu ogrom mmiejsca! jak jest z tyłu trudno mi powiedzieć gdyż jeszcze nigdy nie jhechałem, aczkolwiek słyszałem że gdy kierowca ma odsuniety fotel dość moncno do tyłu to ciężko nogi zmieścic... Bagażnik mimo iż niewielki do codziennego urzytku wystarczający
~Kazio
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Idealne autko sportowe - dla 2 osób. Sam mam koło 190cm i bynajmniej nie narzekam. A z tyłu, no cóż... Co to mnie obchodz:P Ale na rekordy - kiedyś jechaliśmy w 8 osób i było fajnie, zwłaszcza na garbach;) Na poważnie jak kotś chce na rodzinne i ma duże dzieci to 4