Oceny Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995

~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak dla mnie auto jest wygodnym środkiem transportu który zawiezie mnie od punku A do punku B A co najważniejsze jest tanie w eksploatacji i utrzymaniu. Pomimo paru wad których to auto ma to na dzień dzisiejszy myślę że następne auto które kupie będzie tej marki .
~norbi
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Autko nie zawiodlo mnie przez 2 lata jakie je mialem jedznie wzmienilem w nim 2 swiece i pasek r.silnik moglby byc zwawszy.z bolem serca sie z nim rozstalem.kupilem audi a4. polecam dla mlodego kierowcy jako pierwsze autko.
3,6
~Darek77
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Trudno oceniać 15 latnie auto , a widząc pozostałe opinie uważam że wypowiada się tu wielu \"fachowców\". Gdyby fiesta mk3 wyszła z fabryki w tym roku ,to wiele konkurencyjnych aut padło by w porównaniu niezawodności szczególnie tych chińskich puszek. Moja ocena to 4 ,dla tego iż ten samochód ma sobie coś co przyciąga. Kupiłem zadbany model i nie narzekam. Może tylko silnik za słaby 1.1 ale do 150 km/h pojedzie.
3,5
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Mam auto od kilku miesięcy .Jak narazie jestem zadowolony. Dośc wygodnie, w dwie osoby jeździ się bardzo fajnie. Silnik dość głośny ale pracyje równo, w zimie pali ładnie, lamp przednie dają dobre światło, długie wporzadku. Dobre autko do miasta i wmiare ekonomiczne na trase chodź troche za słabe (1.1 LPG)
~PRZEMEK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Za samochód dałem 2000zł na polskich tablicach, przy tak małym spalaniu i wg mnie niezawodności idealne auto dla młodych kierowców. Ale odradzam odwiedzanie sklepów/ASO za częściami, to się poprostu nie opłaca.
~robertos.r.p@poczta.fm
Hatchback 1.1 55KM 40kW
można tym poszalec (130 KM na to pozwala); świetne w mieście (niesamowicie elastyczny silnik); na długie trasy tylko dla dwóch osób - niewielki bagażnik i niezbyt wygodne fotele z tyłu; niezawodne - co jednak zależy także od kultury jazdy;
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
moj pierwszy wozik i jestem z niego bardzo zadowolony.juz wiem co w trawie piszczy, jak patrzec na samochody, troche sie poduczylem (oszczedzam na mechanikach). ogolnie jestem zadowolony. narazie jezdzi, akladki wyrabia wiec niech tak bedzie dalej.
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Auto z segmentu B. Nadal nieźle się prezentuje. Jestem pierwszym właścicielem - nie było poważnych usterek. Silnik 1,1 jest trochę za słaby, ale jako auto miejskie sprawuje się znakomicie. Mam do niego sentyment, ale perspektywa powiększającej się rodzinki zmusza mnie do szukania czegoś większego.
~Robert Lenartowicz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przez rok zrobilem nim 70 tys km... Spalanie jest tak male ze nieoplaca sie gazu zakladac.. swietnie sie prowadzi jak na auto za ta kase... blacha by sie przydala troche mocniejsza i mniej halasliwy silnik..
2,4
~piczer
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jest źle. Lepiej kupić sobie rower i parasolkę - przynajmniej będziesz mieć pewność, że zawsze dojedziesz.