Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (56) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Za auto zapłaciłem 1800zł i naprawdę nie żałuje. Jak narazie nie znalazłem podobnej oferty i chyba długo nie znajdę. Auto polecam dla początkujących kierowców- nie szkoda kiedy jego rozbijesz bo dużo za niego nie zapłaciłeś co innego za BMW:)Za tą cenę narazie żadnych niespodzianek wymieniam tylko Płyny eksploatacyjne leje benzynę i jadę. Znajoma kupiła ostatnio peugeota 106 z rocznika 1993 za 3tys więc o 1 tys więcej niż ja. Po miesiącu padło...
~Zadowolona =]]
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Warto zakupić to auto, ale każdy mądry kierowca wie, że nawet najlepsze opinie mogą zawieść. Zawsze należy przed kupnem zawieźć auto do mechanika, który dokładnie je obejrzy, bo sprzedawcy mają różne ciekawe sposoby na ukrycie niepożądanych wad obniżających cenę samochodu. Osobiście kupiłam auto w komisie samochodowym i spokojnie mogłam zawieźć je na przegląd przed nabyciem, rocznik 1996 kosztował mnie łącznie z przerejestrowaniem tablic i...
~Iwan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Chyba jestem jednym z niewielu którzy nie powinni się tu wypowiadać - auto dostałem od rodziców w prezencie po tym jak kupili sobie nowsze a mojego poprzednika (cinquecento) zmuszony byłem oddać na części, lecz pod względem kosztów napraw oraz części to nie mogę narzekać - części tanie a konstrukcja auta na tyle prosta, że we własnym zakresie można dokonać nawet najtrudniejszych napraw np, wymiana silnika, skrzyni biegów czy sprzęgła.
~WERT
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Najlepiej kupić używaną na zachodzie (zawieszenie w lepszym stanie) i założyć LPG (butla 35 L. - byle nie 50 L.)przy tej pierwszej mozna jeszcze korzystać z bagażnika - druga to wyklucza). Silniczek dobrze znosi mieszalnikową instalację LPG. Polecam dla rodzinki typu 2+1. Dla sportowców najlepiej wersja XR2i(1,8 DOHC 130 KM).
~Jan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
porównawnie z Sunnym´89, czy nawet R-5´86 wypada cieniutko. Przepłaciłem za samochód zadbany,czysty w środku ,z ładnym lakierem,sprowadzony z Niemiec.... Wymieniłem koła na zimowe i dobrze,że ubezpieczyłem na 1/2 roku... Znowu w plecy.
~keller
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Niewielka cena. Jeżeli trafimy na zadbany model to to śmiało można powiedzieć że będzie on równorzędny jakością do Opla Corsy czy innych samochodów w tej klasie ale fieste kupimy oczywiście dużo taniej.
~Prokop
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Tani, a także tani w utrzymaniu. Tanie części, stosunkowo mało pali (LPG) no i sam samochód w tej chwili tani a funkcjonalnością (bagażnik, przestronność) bije corse z tego samego rcznika na łeb.
~Tomek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Za naprawde niewielkie pieniądze można mieć dobre auto miejskie wystarczy 2,5 tyś złotych trochę czasu na szukanie zadbanego Fordzika i jeździmy jeszcze przez długi czas.
~ssarna12@op.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
za tą cenę czyli ok 5500 w 12.2006 z tym wyposażeniem klima, elektryczne szyby, lakier metalik, 5 drzwi. Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie "stosunek jakości/ cena"
~mmajdanski
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Auto kosztowalo we wrześniu 2004 7000PLN (teraz ok 5500:)), gaz 1700PLN, jadąc z Białegostoku do Łodzi płacę za paliwo około 90PLN (pociągiem ok 86PLN) więc jest bardzo dobrze.