Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 50KM 37kW 1995-1999 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Tu muszę dodać wyjaśnienie. Układ jezdny jest w tym autku niezwykle prościutki ale tak dobrany, że to autko genialnie trzyma trakcję na zakrętach !!!, to taki mały gokart !, oczywiście nie można porównywać tego małego autka do Mercedesa klasy S, ale, ale, tak tanie i tak proste rozwiązanie spełnia doskonale swoje zadanie !!!. Musimy przyjąć do wiadomości, że jest to segment tanich, ekonomicznych aut i w tym momencie porównując go do sobie...
~pawsieradz@wp.pl
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Moim zdaniem to najsłabszy punkt tego autka. Do przebiegu 75tys km było używane w Niemczech i wszystko spisywało się bdb, niestety stan polskich dróg zabija to delikatne zawieszenie - szczególnie gumowo-metalowe silentblocki trzeba wymieniać co 20 tys km w innym wypadku, szczególnie z tyłu nieznośne stuki-puki
~Jacek
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Jak na takiego starego strucla to bardzo dobrze - pewnie trzyma sie drogi, nic nie stuka. Ewentualne naprawy smiesznie niskie i proste do wykonania nawet w garazu. 15 letni samochod jechal idealnie po prosto jak po sznurku.
~Rjankes
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
W porównaniu do mojego poprzedniego pojazdu (Daewoo matiz) jest rewelacyjnie. Przy wyprzedzaniu na koleinach auto już tak nie szarpie jak to poprzednie.
~Alojzy
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
po przejechaniu 130 tys wszystkie amortyzatory do wymiany choć na upartego dąło się jeździć, dodatkowo wymieniłem gumy na stbilizatorze i łacznik stbilizatora
~Mijagii
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Jestem zadowolony trzyma sie drogi na zakretach nie wyrzuca wertepy malo odczuwalne Ogolnie jak nataklase to komfortowy
~Kefaspp@op.pl
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Dobrze trzyma się na zakrętach. Pewnie się prowadzi. Jeździ tam gdzie chcę, nie obraca przy hamowaniu ;)
~mmrozowi@bo.jagiellonia.krakow.pl
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
trochę twardawy, ale nie przechyla się, wrażliwe szczególnie łącznik amortyzatora i gumy tegoż
~AchryPadusi
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Bez awarii. Swietnie trzyma zakretow jak na stare auto w tej klasie.

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu