Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Tego też jest rochę:.... sprzęgło, całe hamulne przód i całe tył, cały układ wydechowy - to podobno normalne, no ale..., łąńcuch rozrządu - za często, nieustanne problemy z hałasem z zaworów, ciągłe problemy z regulacją wolnych obrotów (falowanie obrotów na biegu jałowym)=silniczek krokowy, uszczelniacze półosi, piszczące wachacze, oj można by jeszcze wymieniać... Jest tak sobie.
~Korkas
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
na dziurawe polskie drogi, a szczesólnie ulice ma za słabe zawieszenie, poza miastem na dobrych drogach jazda bardzo przyjemna sprawiająca wrażenie płynięcia, poważną wadą jest uszczelka tylnej szyby przepuszczająca wodę jak sito. Wada ta dotyczy nie tylko mojego samochodu, znam inny taki przypadek. Jeżdzę 25 kat samochodami, ale z takim przypadkiem spotkałam się pierwszy raz
~mychu1
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Tu jest nieco gorzej. Sterowanie pokrętłem temperatury, klimatyzacji i wewn. obiegu jest ELEKTRONICZNE ! U mnie strzelił jakiś element elektroniczny - fachowcy z miernikami nie doszli który to - i trzeba było cały panel przedni wymienić. Poza tym zawieszenie nie jest dość wytrzymałe na polskie drogi
~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Korozja i jeszcze raz korozja - progi i nadkola przede wszystkim. Wyciek smaru przy przegubie napędowym, silnik jest niby na łańcuchu ale tak rzęzi, że trzeba będzie go pewnie wymienić, pęknięty przewód hamulcowy,
~Baenaba
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo niska awaryjnos w zasadzie zerowa(przebieg 230tys i nic nie robione-posiadam ksiazeczke i jesrem 2 wlascicielem od 4 lat zrobilem 130tys kmmjezdzilem do polski kilkakrotnie i nie mialem problemow
~snikers1818@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
co chwile wymiana przedniego tłumika za 600zł i juz dwa razy instalacja elektryczna po 3 tys za jedną naprawe !!! no i zawieszenie co chwile do naprawy ! syyyyyyyyf !
~Marcin
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Silnik, skrzynia alternator, rozrusznik - mógłbym wymienić wszestkie części jakie musiałem naprawić w tym złomie - ale nie mam tyle miejsca na wpis :)
~Piter
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wymiana silnika krokowego po 50.000 km, powtórna wymiana silnika krokowego po 110.000 km w związku z problemami falujących obrotów,
~tomi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
poważnych brak. jak się spokojnie jeździ to każdym autem można zrobić 200tys bez napraw.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
~TonnerreEwp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
po 72000 km padł mi regulator wolnych obrotów cena w serwisie to 590 zł. To jedyna poważna awaria