Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto kupiłem bardzo tanio i dlatego wystaiwam ocenę dobrą, ponieważ wszystkie nakłądy jakie poniosłem, a przewyższają już one prawie cenę zakupu auta, i tak dają mi cały czas dobry poziom kosztów w stosunku do cen rynkowych, nawet aut ściąganych, gdybym jesdnak kupił to auto po cenie rynkowej byłbym bardzo zawiedziony, bo nieukrywam, że pochłania sporo kasy.
~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ceny są tak zróżnicowane w zależności od stanu, że ciężko oceniać stosunek jakości do ceny. Uważam, że za auto w przeciętnym stanie nie jest warte z tym silnikiem więcej jak 2000 zł. Wtedy można się zastanowić jak komuś Fiesta naprawdę się podoba.
~MAX_0781
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Za te pieniądze nyślę że trydno znaleść lepsze autko do poruszania sie po mieście. Troszkę paliwożerne ale nadrabia niskimi opłatami i szeokim dostępem do części zamiennych - używanych,
~chmiel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jesli chce ktos kupic auto do 10 000zl. nie ma duzej rodziny, to naprawde pozycja godna polecenia. ja kupilem na gieldzie, nigdy nie myslalem o kupnie fiesty to byl przypadek.
~Marcin
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak bym wiedział to bym SE rower kupił a nie skarbonkę. Nie wiem co mnie podkusiło na kolejnego forda jeżeli w koszmarne usterki poprzedniego władowałem kilka pensji
~toster@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak za tę cenę bardzo dobra jakość wykonania. Warto poszukać egzemplarza od pierwszego właściciela z stosunkowo małym przebiegiem, praktycznie zakup bez ryzyka!
~Korkas
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jakość samochodu była odpowiednia do ceny, choć uważam, że cena gdy go kupowałam była zdeczydowanie za wysoka w stosunku do innych samochodów tej klasy
~tomi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
tanie w utrzymaniu. jak się sprowadzi zadbany model z zagranicy - zakonserwuje odpowiednio to można pojeździć.
~SKOJ2@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
to autko sam sprowadziłem,więc troche sie oplaciło.Gdybym miał brac to samo w salonie,to cena byłaby nieadekwatnwa do tego autka.

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam z Poznania
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Samochód jak na swój wiek jest naprawde świetny jeśli chodzi o cenę, jakość i naprawy.