Lista ocen Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW 1995-1999 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alicja xxx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiłam auto trzy miesiące temu i póki co nie wymagało ode mnie żadnych większych inwestycji, poza wymianą oleju itp. Spalanie nie jest duże, co też jest na plus. Auto prezentuje się dobrze, chociaż ruda troszkę zaczyna tańczyć na nadkolach :( Mimo, ze samochód jest mały, to w środku ma dość duzo miejsca, szczególnie wygodne jest miejsce pasażera z przodu, bez problemu mieszczą się wysokie osoby z dlugimi nogami :p Bagażnik też jest dość...
~KomboPL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na auto segmentu aut małych źle nie jest. Dużym plusem jest wyposażenie czyli wspomaganie kierownicy i... to by było na tyle. Silnik 1.8 dieslowski strasznie słaby i paliwożerny. Auto waży 1000kg, 3 drzwiowy hatchback a zbiera się jak żółw. Niewygodne fotele, głośny w środku. Uciążliwe, drobne usterki. Prędkość max deklarowana w instrukcji to 155km/h i potwierdzam że realna ale o mało się nie zabiłem. Idealne auto dla kobiety na pierwszy...
~sledge
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Całokształt. Hmm, jeśli ktoś poszukuje niezawodnego, taniego w użytkowaniu środka transportu to jest to najlepsza inwestycja. Osobom szukającym jeżdżącego ideału 10 letniego polecam wybranie się do muzeum motoryzacji. Może tam coś dla siebie znajdą. Jeśli trafimy na zadbany egzemplarz, tak jak ja, będzie dobrze służył właścicielowi, a drobiazgami nie należy się zrażać, w końcu auto ma ponad 10 lat :)
~maniek8@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko wyśmienite do jazdy doskonale trzyma się drogi, silnik bardzo elastyczny prędkość max ok 150 pali miasto/trasa 7,5/5 najlepiej jechać nim tak do 110 puźniej już jest głośno ale to przez blachy. W sumie autko godne polecenia. Prucz przeglądów naprawa immobilajzera za 650PLN.
~Nikomu nieznany N.N
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
super autko do tuningu zewnętrznego po zamontowaniu: daszka,progów, dokładek zderzaków,spojlera na klape,obniżenia zawieszenia,usuniecia emblematów forda,auto uzyskuje super nierozpoznawalne nadwozie,nie jeden głowi sie co przejechało obok niego.POLECAM!
~yarosh@z.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
oprocz nier zapalenia przy 30 stopniowym mrozie nigdy nie odmowil posluszenstwa. malutki zgrabniutki a i tak 4 osoby bez wiekszego klopotu sie mieszcza zucycie paliwa przy sredniej 150/h trocje duze ale juz przy 130 5,5-6 litrow /100 KOCHAM FIESTY :)
~speedak@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Poważnym atutem auta jest wersja wyposażeniowa (Ghia). Jakość materiałów i rodzaj(jasna skóra na kierownicy i lewarku, jasny welur, drewnopodobne wstawki) jest naprawdę dobra, na pewno ponadprzeciętna jak na auto segmentu B.
~nixdorf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko sympatyczne i całkiem wygodne jak na swój wiek. Wdzięczne i odporne na polskie drogi. Mimo typu silnika wcale nie ekonomiczne. Usterki? Kupując to auto gwarantujesz sobie że nudził się nie będziesz.
~Marcin
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Po tym samochodzie nie można oczekiwać nadzwyczajnych osiągów, czy szczególnego komfortu. Niemniej jest to praktyczny i niedrogi środek transportu. Ogólnie mało zalet ale mało też poważnych wad.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW
8,6
~gllider
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochod doskonaly dla dwoch osob. Pozwala na dynamiczna jazde. Male zuzycie paliwa. Niestety bardzo drogi serwis i wysoki koszt czesci zamiennych. Ale solidna niemiecka marka