Lista ocen Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW 1995-1999 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nixdorf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Rzecz która mi się chyba najbardziej podoba w tym aucie. Kierowca nie może narzekać a pasażer obok kierowcy zakłada nogę na nogę i rozkłada gazetę. Nie interesuje mnie ilość miejsca z tyłu bo autem podróżujemy z żoną i jej torebką. Siedziałem tam raz, a raczej udawałem że siedzę bo nie mogłem zatrzasnąć siedzenia (wersja 3D).
~KomboPL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na auta małe to nie jest najgorzej. Dla kierowcy i pasażera miejsca wystarczająco. Problem pojawia się przy większej ilości pasażerów podróżujących razem z nami. Kolana wbijane w plecy nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń.
~sledge
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Robi się ciasno z tyłu, jeśli kierowca chce podróżować z odsuniętym krzesłem na maksymalną odległość, ale należy też mieć na uwadze, że buda malusieńka. Jak na ten rozmiar, wszystko ok
~Alicja xxx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardzo wygodny samochód. Jak na małe, miejskie auto to dużo miejsca zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera. Wszystko co potrzebne, jest w zasiegu reki.
~Marcin
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przecętnie to chyba dobre określenie jeśli chodzi o przestronność tego samochodu (oczywiście w odniesieniu do danej tej klasy).
~Nikomu nieznany N.N
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
z przodu super gorzej z tyłu, ja zamontowałem fotele RECARO skóra, bo w standartowych żle się siedzi.
~gllider
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu duzo miejsca. Niestety wyjazd w 4 osoby na dluzej konczy sie lamiglowka, gdzie upachac bagaz.
~luckyluck19@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
w porownaniu do innych samochodow tej samej klasy jest duzo miejsca szczegolnie z przodu
~maja@intertele.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dla kobiety-kierowcy 1,68 m wzrostu - w sam raz, dla pasażerów z tyłu trochę ciasno
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW
8,6
~on
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
z przodu rewelka z tylu czasem narzekaja...