Lista ocen Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW 1995-1999 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nixdorf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam wersję GHIA i wyposażenie nie jest ubogie. Co prawda w porównaniu do podstawowych wersji jest droższe. Obawiam się ze przy zmianie auta nie wezmę za nie tyle ile będzie warte, ponieważ nie spotkałem dużo aut w tej wersji a ludzie nie potrafią zrozumieć że za wyposażenie się też płaci. Jeśli miałbym kupić te auto jeszcze raz to bym je kupił bez względu na to jakie miałem z nim przygody. Wymieniłem co trzeba było i śmiga. Chyba się do niego...
~sledge
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiłem drożej niż cena rynkowa za taki egzemplarz z takim wyposażeniem z tego roku, ale opłacało się, bo mam pewne auto, z pewnym przebiegiem i wiem, czego się po nim mogę spodziewać. Za cenę 8000 zł nic lepszego w takim stanie nie dostaniemy, no chyba że wierzy się w salonowy stan, 10 letnich samochodów, sprowadzanych zza odry, w tej kwocie.
~KomboPL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mimo dużego spalania i ogólnej niewygody bardzo dobry zakup. Auto kupione za 1300zł, praktycznie bez dokładania do niego. Dojazdy do szkoły i na zakupy, czasami różne wypady. Bardzo dobry dla początkującego kierowcy, studenta lub ucznia na utrzymaniu rodziców :)
~diamonds
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
w pelnej wersji, miodzio, tani dobry diesel, za rozsadna kase, czy 12 tys to duzo, za autko 1.8D z full opcja?, nowe kosztowalo 58 tys zł 9 lat temu :)
~Alicja xxx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiłam to auto za 2,2tys. Uważam, ze za tą cenę samochód jest rewelacyjny, tym bardziej, ze jest bogato wyposażony :)
~maniek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ładne wnetrze, nadwozie ocynk, jedyny minus to podwozie ktore wpierdziela korozja, korozja na przewodach hamulcowych na tarczach
~playas_ck
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jak za te pieniądze nie widze konkurenta w którym się tak przyjemnie czuje we wnetrzu.
~bumeL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
cena adekwatna do jakości!autko male zgrabne ekonomiczne nic tylko kupowac i jezdzic!!
~speedak@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto w swojej klasie warte zainteresowania, z całą pewnością posiada więcej zalet niż wad

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Nikomu nieznany N.N
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jakośc jest dobra troszkę przeróbek a autko nabierze wyglądu