Lista ocen Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW 1995-1999 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KomboPL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością nagrzewania się wnętrza auta. Chłodzenie również bardzo dobrze działa. Jedynie przejeżdżając przez tereny wiejskie ciężko było - zapachy wiejskie nie zawsze hamował nawet włączony zamknięty obieg w aucie.
~maniek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
zima paruja szyby, gdy ustawie na okno to boczne paruja a gdy na boczne to przednia paruje, najlepiej ustawic na 2 lub 3 a pokretło pomiedzy boczne szyby a przednia i jest ok. Jezeli chodzi o ogrzewanie to rewelacja auto grzeje wspaniale, szybko sie nagrzewa
~Mkom
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Dzięki temu co wymyślił klime!! Ten zaworek na który wszyscy narzekają mnie też już 2 razy nie zadziałał. W autku upał jak chole.... Nie trzeba go wymieniać. Wystarczy wyciągnąć, przeczyścić i działa. Czas operacji za 1 razem to ok 1,5h za 2 razem 0.5h :)
~Marcin
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W zimie ogrzewanie jest wystarczająco efektywne, ale w lecie brak klimatyzacji w moim samochodzie jest jego istotną wadą dlatego ocena nie może być wyższa niż 3.
~on
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na auto bez klimy super no i filtr kabinowy !!! nie ma piachu na plastikach w srodku warunek zawor nagrzewnicy musi dzialac a filtr byc w miare swierzy
~ruskm@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Grzeje pieknie -zawsze mowia ze nawala jakis zaworek z tym ze tam jest elektryka i ten zaworek kosztuje 280zl!!! podrubek nie ma na szrocie ciezko !!!
~Alicja xxx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Szybko grzeje, gdy chce się nagrzać auto, ale czasem grzeje cieplym powietrzem nawet przy wyłączonych nawiewach.
~Nikomu nieznany N.N
nie mam klimy to niebęde zabierał głosu w tej sprawie co do ogrzewania ocena =3
~luckyluck19@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
czterostopniowa regulacja nawiewu szybko mozna ogrzac wnetrze
~sledge
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam klimatyzację więc wszystko wyśmienicie.