Lista ocen Ford Fiesta V (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bakcyl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ford gó... wort, no cóż dzięki- takiej opinii, tanio klekocze, leje co chce, silnik wolnossący, stara konstrukcja zaleje go czym chce, wszystko proste, po za elektronicznie sterowanym kątem wtrysku, a tak możesz nawet ręczne ssanie sobie zrobić:) Coraz mniej takich diesli, ten jest najtańsszy w utrzymaniu, nie ma dwumasów, w wolnossących wersjach, wtryski tanie, pompa trwała, bosch:D Ino na podgrzewaczu się zapowietrza układ paliwowy, można...
~Camel
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Wytaje mi się, że stosunek jest bardzo dobry. Wartość tego auta to obecnie 8 - 10 tys. zł. a jak dobrze poszukamy to znajdziemy taniej. Wygląd całkiem przyzwoity, osiągi też i prawie bezawaryjny ze względu na prostotę i jakość wykonania.
~Inti
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Posiadam wersję GIHA. Jedynie czego mi brak to elektrycznie regulowanych lusterek, poza tym posiada wszystko co citycar posiadać powinien. Biorąc pod uwagę dobrą bezawaryjność to cena za ten rocznik jest naprawdę przystępna.
~lux
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
szczerze mówiąc to jest tańsza niż powinna, ale wynika to tylko z jakości blach. Gdyby nie walka z od czasu do czasu pojawiającą się rodzą to byłby to samochód idealny w tym segmencie.
~jimbo
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Poniżej 8tys prawdopodobnie warto kupić zadbaną 10-letnią Fiestę -100.000km. Oczywiście głównie do zastosowań miejskich. Co lepsze zadbana wizualnie będzie się nieźle prezentować nawet na ulicach dużych miast.
~Kiniu - ffs@interia.eu
Hatchback 1.6 16V Sport 105KM 77kW
Na chwilę obecną dość tani, mały w miarę sportowy samochodzik. Nie ma ich dużo na rynku, ale z częściami nie ma problemu. No i trzeba się naszukać by kupić orginalną i bezwypadkową sztukę.
~kangurczak
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Kupilem ten samochod jako secondhand´owca i jestem zadowolony. Za taka cene dotalem to czego oczekiwalem. Szybkie, oszczedne auto, bezpieczne na trasie i w miescie, a zarazem wygodne.
~killer
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Doskonały stosunek jakości do ceny. Dosyć komfortowy, ekonomiczny, ładny (kwestia gustu), tani samochodzik.
~krzysztofsafrane@o2.pl
Hatchback 1.6 16V Sport 105KM 77kW
Warto kupić używanego.Nowy za drogi - 15 tys Euro. Zresztą mam go do sprzedania. Polecam.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta V
8,6
11,1
~macpl@interia.pl
Hatchback 1.6 16V Sport 105KM 77kW
za tą cenęlepszego nie znalazłem kwestia leży w stylistyce która nie każdemu w końcu może się podobać