Lista ocen Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Axel
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Autko warte swojej ceny, fajne i ciekawe a z drugiej strony spokojne i ładne. Pozwala się powkręcać na wyższe obroty ale jednak z 70km pod masce zbyt dużo nie zdziałamy, jest sztywne w zakretach i bezpieczne do jazdy na co dzień. Cóż jeżeli ktoś szuka poprawnego ale miłego w odbiorze samochodu do jazdy miejskiej jak najbardziej polecam. Czy kupiłbym ten samochód jeszcze raz? Nie wiem, raczej nie, ale to tylko dlatego, że dobrze wiem czego moge...
~doktor-x
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Teraz w cenie takiej fiesty można kupić sporo aut, niejednokrotnie lepiej wyposażonych i większych ale fiesta ma kilka argumentów przemawiających właśnie za nią. Po pierwsze niezawodny silnik, który po założeniu gazu pozwala na bardzo oszczędną jazdę a po drugie na ogólne koszty utrzymania - od bierzących napraw po ubezpieczenie. Części są do tego auta tanie jak do roweru więc nawet jak się coś zepsuje to nie czuć tego po kieszeni.
~Miłosz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Mimo pewnych wad jako pierwsze auto i do 10tys złotych sprawdza sie idealnie. Nie zawodzi, nie rozkraczy sie w trasie, sporo miejsca w środku i całkiem wygodnie sie jeździ. A i wyciśnie sie z niego vmax tego silnika po 13 latach (chooj że w bólach, ważne że jest "prentkość"), jednak jak sie jeździ do 120km/h to jest najlepiej - nie spali dużo i w miare sprawnie jedziemy.
~lsiedlecki&pl.cereolworld.com
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Średnio na jeża - wiadomo że chciałoby się zapłacić mniej ale to pierwszy mój zupełnie nowy samochód - czeka mnie przez dwa lata spłata kredytu- i uwaga mimo że kupiony w promocji to jeszcze "utargowałem" radiomagnetofon typ 3500 + dywaniki+chlapacze i teflonowe progi + drobny upust - teraz wiem że można było jeszcze więcej !
~dekoracje@wfdif.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Ważne,że w cenie są elementy zapewniające bezpieczeństwo (ABS, poduszki pow. kier. i pasażera). To zdecydowało o wyborze forda. Dealerzy innych marek chcą dopłaty za bezpiecz. Ponura prawda. Za to w cenie dają klimatyzację i/lub fontannę. Najpierw bezpieczeństwo moje i moich bliskich potem luksusy.
~grubsą
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Niedrogi samochód, a fajnie przemyślany i wykonany. Szału nie ma, ale do 8 000zł ciężko znaleźć coś bardziej atrakcyjnego. Dobre wyposażenie sprowadzanych samochodów, niezła jakość wykonania i niska cena na pewno są czynnikami, dzięki którym Fiesta wypada bardzo pozytywnie.
~Rafciu
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Fiestę z 2007 roku dorwałem za 8500zł. Od pierwszego właścicela, bezwypadkową, krajową z vinem itp. Nie sądzę, żebym mógł dostać lepszą opcję z tego roku w tych pieniądzach. Jeśli miałbym dzisiaj ponownie dokonywać wyboru - znowu postawiłbym na Fiestę!
~Szczęśliwy nieposiadacz forda(były) tylko toyoty
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Jeśli chcesz stracić w prosty sposób 10.000 zł to idź do salonu po nowego FORDA a później poznaj wszystkich "fachowców" w serwisie najbliższym tej marki w którym to był jeden chłopak na szkoleniu a reszcie kolegów opowiedział jak się naprawia samochody. AMEN
~jbrzost@spinet.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
kupiłem 5 drzwiowego Yarisa za tą samą cenę co nową Fiestę, jednak wyrażam przekonanie, że Fiesta FX Gold jest bardziej warta swojej ceny. Jednak serwis Toyoty jest zdecydowanie lepszy od Forda ale i droższy. Wybór pozostawiam internautom.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW
8,4
~Arek
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Nie wiem jak obecnie nowe modele konkurencji, ale w 2002 ciężko było dostać coś lepszego w tej klasie, a do dziś uważam, że Fiesta jest w czubie stawki. Cena wyraźnie niższa od nowych modeli konkurencji. Moim zdaniem autko się opłaca.