Lista ocen Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 (70) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uki
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Do przodu i na boki widoczność ok, do tyłu (wersja 3-drzwiowa) trochę jest problem z tylnym bocznym słupkiem który jest trochę za szeroki i ogranicza widoczność. Reflektory dobrze oświetlają drogę, szeroki pas światła na średni dystans, zupełnie wystarczający, trochę brak przednich świateł przeciwmgielnych w bazowej wersji "Fiesta".
~w rozpaczy bolejący po starcie Fiesty
Hatchback 1.3 70KM 51kW
bez zastrzerzeń jest wiele aut co ma lepszą widoczność ale więcej co ma gorszą .Na parkingach czułem auto do 5cm .Nigdy nie zwróciłem uwagi że czegoś nie widzę .Jakby się czepiać to tylko lewy przedni słupek czasem coś zasłaniał ale nie widziałem auta bez przednich słupków
~Axel
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Nie jest zła, nie jest dobra, duża przednia szyba pozwala dobrze widzieć co dzieje się przed nami, za to lusterka trudniej ustawić do tego stopnia aby było widać z nich wszystko tylko po przesunięciu głowy. Widoczność jest po prostu poprawna.
~sli
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Jest w miarę, choć martwe pole niestety jest duże, a przez lusterka też nie za wiele widać (a wiem jak to powinno wyglądać, szczególnie w focusa I można tu postawić za wzór, w II też jest o niebo lepiej niż w fieście). Po prostu trzeba uważać,
~klaus
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Słupki przednie ograniczają widoczność. Mam na drodze do pracy skręt w lewo, na którym jest przejście dla pieszych - baaardzo tam trzeba uważać! Muszę wychylać się, aby sprawdzić czy słupek nie zakrył przechodnia.
~grubsą
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Dobra widoczność, nie narzekam na niezauważenie czegoś, słupki nic nie zasłaniają. Mogłyby być większe lusterka zewnętrzne i to w sumie tyle. Tylna szyba też całkiem spora i nie ogranicza widoczności.
~ARTI
Hatchback 1.3 70KM 51kW
SIEDZI SIĘ DOŚĆ WYSOKO I JEST TO DLA MNIE DUŻY PLUS.JEŻDŻE ZAWODOWO TOTEŻ NIE CZEPIAM SIĘ TAKICH DETALI JAK: "ZBYT SZEROKIE SŁUPKI","ZA MAŁA TYLNA SZYBA".TAKIE RZECZY PRZESZKADZAJĄ AMATOROM.
~Rafciu
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Bez problemu zaparkujemy w ciasne miejsca, dużo szkła, małe wymiary. Jedyne do czego można się przyczepić (ale idzie się do tego przyzwyczaić) to małe płaskie lustereczka boczne.
~Miłosz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Na lusterka nie narzekam, słupki A też mi nie przeszkadzają w jeździe. Tylna szyba też spora i nie ma większych problemów z parkowaniem.
~Fiesta
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Trudno oczekiwać komfortu od Forda Fiesty. Do plusów zaliczam cichą race silnika, jesli się go nie żyłuje. Do minusów niezbyt wygodne fotele.