Lista ocen Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 (69) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miłosz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Podczas jazdy miejskiej i podmiejskiej jest w porządku, tak do 100km/h jest dość cicho. Na drogach ekspresowych jest masakra. Powyżej 120 silnik wyje niemiłosiernie, tak słychać wiatr jakby ktoś mi przed ryjem postawił wentylator i ustawił na max. Gdyby nie wyciszenie do większych prędkości dałbym 5 :P Tak to musze tylko 4, mimo że podczas jazdy miejskiej i podmiejskiej jest cichutko, to przy wjeździe na ekspresówki głowa może rozboleć od...
~Uki
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Całkem niezłe ale mogło być trochę lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o odgłosy silnika który trochę "warczy" przy wyższych obrotach (i prędkościach powyżej 110km/h), trochę denerwuje odgłos piasku, kamyków itp uderzających o nadkola, podwozie itp. możliwe że to efekt braku chlapaczy (wyposażenie opcjonalne) i braku jakiś powłok na podwoziu tłumiących te odgłosy.
~pawelos10
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Słychać szum wiatru w okolicach drzwi przy wyższych prędkościach i odzywa się silnik- tragedii nie ma . Założyłem zamiast standardowych uszczelek drzwi uszczelki z mondeo Mk3 mają dodatkowy tak jakby wałek i jest ciszej. Wygłuszyłem również drzwi matami butylowymi i pianką. W czasie deszczu woda nie przecieka. Do 130 Km/H można rozmawiać nie podnosząc głosu
~Axel
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Wyciszenie jest dobre, po zakupie samochodu stojąc na światłach kilka razy złapałem sie na tym, ze specjalnie dodałem gazu aby sprawdzić czy silnik chodzi. A gdy chcemy wkręcić silnik na wyższe obroty ,no cóż auto klasy premium to to nie jest, wtedy go usłyszymy, ale nie jest to coś co jest mega nieprzyjemnym dźwiękiem i czego chcemy unikać.
~Rafciu
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Jest to auto miejskie i powinno się z niego korzystać zgodnie z przeznaczeniem. Hałas nie daje się we znaki podczas jazdy po mieście, jedynie poczas prędkości trasowych możemy odczuć jego nadmierne natężenie.
~dziubin
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Przy niskich obrotach cichutko, ale jak juz troszke sobie z gazem poszalejemy, glosno w kabinie, moze nie Tyle co od silnika, ile od pedu powietrza (np u mnie przy 150) cos w kabinie swiszczy ??
~Arek
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Przy prędkościach do 120 km jest przyjemnie (w jeździe miejskiej ok. 50-80 cichutko). Prędkości 130 i więcej - nie jest źle, ale silnik zaczyna hałasować (ale to standard w tej klasie).
~Szczęśliwy nieposiadacz forda(były) tylko toyoty
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Szum opon czy to zimówki czy letnie - za głośno. Przy 6 głośnikach dobre wnętrze jeśli chodzi o akustyke. Dźwięk zamykanej klapy silnika jak w LUBLINIE albo ŻUKU.
~grubsą
Hatchback 1.3 70KM 51kW
W mieście okej, w trasie bywa głośnawo. Brak wyciszenia pod maską jest uciążliwe przy prędkościach w trasie, mimo to do 90-100km/h jest całkiem dobrze.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW
8,4
~Luki
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Dobrze ale mogło by być lepiej, silnik słychać przy przyśpieszaniu, przy wyższych prędkościach (pow. 100km/h głośność do zaakceptowania - nie męczy).