Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 16V 80KM 59kW 2001-2008 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fordziarz z przypadku
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Mam to auto "przez przypadek" bo wcale nie planowałem kupować Forda. Wynikła potrzeba kupna czegoś taniego na już i tak się złożyło, że znajomy handarz do którego się zgłosiłem akurat miał takie coś na stanie. Troche sceptycznie do tego podchodziłem, bo nigdy mi się Fordy nie podobały, a te Fiesty to już szczególnie. Jednak mimo to kupiłem auto bo nie miałem czasu niczego lepszego szukać. Planowałem za jakiś czas się z nim rozstać rozejrzeć za...
~gość
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Ogólnie auto jak najbardziej godne polecenia, mechanicznie nie mam z nim żadnych problemów jedynym mankamentem jest klimatyzacja w której dwukrotnie doszło do uszkodzenia uszczelek w przewodach i wycieku odczynnika jednak koszt naprawy nie był zbytnio wygórowany około 200-300 zł , auto fajne zarówno do miasta jak i w trasę, jednym minusem są niezbyt wygodne fotele jednak na taką około 2 godzinną podróż jest OK. Jednak przy takim przebiegu...
~louis
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Samochodem robię regularnie 50 km dziennie na dojazdy do pracy 50:50 miasto i trasa. Naprawdę fajne auto miejskie i okołomiejskie. 1.4 do tej masy własnej nie robi wstydu, da się jeździć dynamicznie. Praktyczny w wersji 5D, ma kilka wad ale ogólnie prosty przez co niezawodny. Dobre spalanie, ergonomia, największy atut zawieszenie, trzymanie drogi. Jest to drugie auto używane jako daily, bo pierwsze wyjeżdża tylko w słoneczne dni, niemniej...
~Rafał
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Strasznie tandetny aut i pisze to z perspektywy uzytkownika ktory zna sie na mechanice. Po 160 tys. mam juz spore zuzycie oleju - 3 l dolewam miedzy wymianami, wyskakuja mi bledy zuzytego katalizatora i notoryczne bledy Eac Fail. Do tego sprzeglo juz kwalifikuje sie do wymiany i nie mam haka. W srodku auta prym wioda odpadajace plastiki, otwierajacy sie samoczynie schowek oraz pasy z tylu ktorych zapinki.przy zapinaniu chowaja sie w fotel
~fordjestok
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Bardzo wdzięczne małe auto. Trwałość ogólna samochodu na bardzo dobrym poziomie. Zawieszenie i hamulce pozwalają czuć się bezpiecznie nawet przy prędkościach autostradowych. Silnik 1.4 benzyna, dobry, ale ciut za dużo pali. Maglownica ulega rozszczelnieniu, ale jest to wada fabryczna. Samochód nie rdzewieje, elektryka nie sprawia problemów.
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Samochód został zakupiony przez mamę ale ja nim również bardzo dużo jeździłem i na pewno tego zakupu nie żałowałem. Szczególnie, że pakiet zewnętrzny ST sprawiał, iż wyglądał na szybszego niż rzeczywiście był ;) Bardzo szkoda mi się zrobiło, gdy musieliśmy nasz mały samochodzik oddać do kasacji po zdarzeniu drogowym w niemczech.
~derek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
samochód na gotowo kosztował mnie 35tyś zł opcja ful zrobiłem 4000 tyś km i wszystko jest ok za salonowy z tym wyp. ponad 50tyś zł stan techniczny super (wymieniony zde,błotnik,leflektor,halogen )silnik bajka wygląd super(czarna perła) warto się wysilić
~MirekB
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Przyzwoite drugie auto w rodzinie, spełniające rolę auta miejskiego - małe i zwinne przy parkowaniu, bagażnik wystarczający i dający dużo frajdy z jazdy z silnikiem 1,4
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Świetny samochód do miasta. W trasie też się sprawdzi o ile nie przeszkadza dość mały bagażnik. Tanie części, prosta konstrukcja. Doskonałe prowadzenie.
~007
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak do tej pory auto niezawodne z dobrym silnikiem i układem zawieszenia, dobrym wyposażeniem za niewygórowaną cenę.