Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 16V 80KM 59kW 2001-2008 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Nie licząc wymian eksploatacyjnych takich jak oleje, filtry, rozrząd i pióra wycieraczek, to wymieniłem jedynie: - przednie LEDy do jazdy dziennej (320zł), - uszczelniacz wybieraka skrzynii biegów (138zł), - dwa cylinderki hamulcowe w bębnach (120zł), - prawy ogranicznik drzwi (80zł), - dociągnięcie linki hamulca ręcznego (25zł) Nie zdążyłem wymienić mechanizm otwierania maski oraz czujnik poziomu paliwa (jedyna usterka, która...
~gość
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Auto proste konstrukcyjnie dzięki czemu praktycznie brak drobnych usterek, jedyna drobna która mi się zdarzyła to wymiana pompki sprzęgła koszt z robocizną 100zł problemem było wyciekanie płynu hamlucowego na dywanik w aucie.
~Ub11
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Wymienione zostały bębny (dziwnie się zakleszczają po postoju w deszczu lub w zimie), łożysko na półosi pod silnikiem. Ale to tak takie drobne naprawy. Ogólnie jest Ok.
~Wojtula12@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak narazie autko ma przejechane 26 tyś km i nic się nie dzieje. Miałem tylko parę razy anomalie jakąś z rozrusznikiem (zgrzytał bendix) ale ustało samo. Odpukać w niemalowane
~MirekB
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jadąc kilka razy na trasie i raz w mieście miałem odczuwalny dla mnie wyraźnie spadek mocy - może to wynik wilgoci, czy paliwa, odpukać nie wystąpiło od dawna.
~007
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak w każdym aucie nie można tego uniknąć, np. luźne osłony plastikowe na drzwiach, usterka silniczka w lampie przedniej.
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Brak styku żarówek. Odpadające listwy słupków drzwi. Rdzewiejące połączenia gwintowe.
~derek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
nic się nie dzieje samochód sprowadziłem z niemiec po lekkiej stłuczce pp ok
~fan_diesli
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
w tym egzemplarzu tylko opad nadkoli z tylu, w drugim kilka drobiazgow
~fordziarz z przypadku
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Nic sie nie psuje, wiec nie wiem co napisac