Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 16V 80KM 59kW 2001-2008 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtula12@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Przestrzeń dla pasażerów jest dobra choć niegdy nie jeździłem jako pasażer - wiem z opowiadań pasażerów. Co do Foteli przednich mogły być bardziej wygodne tzn. bardziej kubełkowe (na ostrych zakrętach trzeba sie wstrzymywać trochę mnie to wkurza) no i jeszcze prawe kolano oparte jest cały czas podczas jazdy o panel od konsoli przedniej środkowej-po dłuższej jeżdzie trochę zaczyna przeszkadzać
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Nasza wersja była 3-drzwiowa. Logiczne, że dużo miejsca być nie może. O zabraniu dużej ilości bagażu czy zakupów nie ma mowy (chyba, że podrózujecie tylko w dwójkę). Bardzo często się zdarzało, że brakowało miejsce w bagażniku nawet po niedużej ilości zrobionych zakupów.
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Mam prawie 190 wzrostu i wszystko mam ustawione tak jak być powinno. Ktoś wyższy miałby problem, bo brakuje większej regulacji lusterek i fotela. Z tyłu dość sporo miejsca na nogi. Nawet przy większym wzroście. Mało miejsca z tyłu nad głową.
~MirekB
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak na tą klasę, gdy z tyłu miejsca zajmuje dwójka dzieci. Nawet do bagażnika mieszczę kilka toreb zakupów, pomimo, że jest w nim już wózek - parasolka. Jednak jeśli chodzi o komfort, to mimo upływu lat chętnie przesiadam się do Carismy.
~gość
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
I tutaj moje wielkie zaskoczenie, pomimo że auto nie należy do największych to zarówno dla kierowcy jak i pasażera jest bardzo dużo miejsca, przestrzeń porywnywalna z Golfem 4 z tyłu nawet więcej miejsca niż w golfie.
~louis
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Z tyłu nie siedziałem, dla kierowcy i pasażera jest okej, miejsca na głowę też sporo, ale ogólnie słabo oceniam pozycję za kierownicą, jest po prostu za wysoka (mam prawie 190cm). I nie da się jej skorygować.
~Ub11
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak na klasę B to nie jest źle. Dla ludzi o przeciętnym wzroście ok. 180cm to bez problemu. Powyżej tej wartości to nikt raczej się z tyłu za kierowcą nie zmieści. no może jakiś 8latek.
~007
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak na samochód tej wielkości nie można wymagać cudów. Przy wzroście ponad 190 cm miejsca wystarczy.
~Marek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jako kierowcy przeszkadza mi troche za szeroka konzola, jak za blisko się siedzi gniecie w kolano
~fordziarz z przypadku
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Jak na swoje rozmiary ilość przestrzeni jest w zupełności zadowalająca.