Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 16V 80KM 59kW 2001-2008 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~louis
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Ciężko oceniać jakość vs cenę w aucie z rynku wtórnego, ale za niewielkie pieniądze kupiłem zaskakująco zadbane auto z myślą o dojazdach do pracy i to zadanie spełnia wzorowo. Nie miałem żadnej poważnej awarii która by go unieruchomiła, auto wydaje sie proste ale solidne.
~Wojtula12@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Cena napewno nie jest takie tanie ale w porównaniu do innych aut w tej klasie i cenie są dobrze wyposażone. Jak kupowałem to zastanawiałem się nad Puntem ale za te same pieniądze kupiłem Fieste ale z pełnym wyposażeniem (GHIA) . No troszke może dołożyłem więcej.......
~gość
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
cena za auto nie jest wygórowana, za 10 tys zł możemy dostać model poliftowy w dobrym stanie z niedużym przebiegiem, taki serwis na start czyli rozrząd, hamulce oleje filtry to naprawdę nie duże koszty
~fordziarz z przypadku
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Auto ma 17lat i wygląda, że jeszcze wiele lat upłynie zanim trafi na złom. Za tą niską cenę takie niezniszczalne auto to naprawde super okazja
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Za te same pieniądze dostaję równie dobry albo nawet i lepszy samochód od wielu konkurentów i w dodatku młodszy.
~MirekB
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Tani może nie był, ale ma posłużyć długie lata. Kupiony jako używany roczny, więc największy spadek wartości miał za sobą.
~ToMag
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Ja zapłaciłem 20.000 zł i jestem bardzo zadowolony bo to auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego.Polecam
~Cineq
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
auto w wersji podstawowej nie jest drogie ale TDCi i wyposażenie Gold kosztuje ciut za dużo
~Marek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Za 2 latka z dobrym wyposarzeniem można raczej zapłacić 32tysiaki.
~fan_diesli
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
jak na to wyposażenie i osiągi całkiem nieźle, ale zawsze mogło być taniej