Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 16V 80KM 59kW 2001-2008 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gość
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Ogrzewanie grzeje dosyć szybko nie ma problemu z odparowaniem szyby zimą, nawet przy dużych mrozach w aucie nie raz trzeba wyłączać ogrzewanie ponieważ robi się aż za gorąco, klimatyzacja latem chłodzi dosyć szybko, czegóż chcieć więcej?!, gdyby nie dwukrotna awaria układy klimatyzacji byłoby 5 gwiazdek,
~louis
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Mało wydajne ogrzewanie, w zimowe dni (i nie mówię o naprawdę niskiej temperaturze) ogrzewanie zaczyna porządnie pracować dopiero po przejechaniu jakichś 10 kilometrów (niby norma, ale w trzech Hondach jakie miałem było o niebo lepiej).
~Wojtula12@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Zimą po przejechaniu 2 km po mieście robi się ciepełko. Latem komfortem jest klima którą moje autko posiada ale jeszcze nie przetestowałem bo zakupiłem go jak się kończyło - ale schładza powietrze bardzo szybko. Oceniając całość jest OK
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
W zimie auto dosyć szybko się nagrzewało. Jednakże latem brakowało tej klimatyzacji, środek szybko się nagrzewał pod wpływem słońca oraz temperatury. Klima to obowiązek, bo nawiewy wiały i tak ciepłym strumieniem.
~Ub11
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Te wloty powietrza takie są ładne, futurystyczne, ale rozpraszają powietrze.Ale ujdzie, za piękno zawsze się płaci praktycyzmem;] Szyby nie parują, szybko odparowują, silnik szybko się grzeje nawet zimą, także OK.
~007
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Stawiam ocenę maksymalną. Latem prawidłowo działa klimatyzacja manualna. W mroźne dni niezastąpiona funkcja elektrycznego ogrzewania przedniej szyby. Auto szybko się nagrzewa.
~fordziarz z przypadku
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Klima chłodzi, grzanie grzeje, wentylator wieje. Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest tak, jak powinno
~MirekB
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Mam od września, więc pełnego okresu letniego nie przetestowałem. Nie mam na razie zastrzeżeń.
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Szybko nagrzewające się wnętrze zimą. U mnie klima niesprawna, więc nie ocenię.
~ToMag
Lato - klima ( wydajna) . Zima - szybko się nagrzewa Troszke głośne nawiewy