Lista ocen Ford Fiesta VI 2.0 i 16V ST 150KM 110kW 2004-2008 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~właściciel
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
Auto rewelacja za stosunkowo nieduże pieniądze. Silnik z mondeo mk3, prosty bezawaryjny, rozrząd na łańcuchu, części eksploatacyjne w zwykłych cenach, środek fajny ale materiały jak to we fieście (co najwyżej przeciętne), blacharka jak nie w fordzie - zero korozji (wiem co piszę bo mam jeszcze mondeo z 1999 roku) ogólnie autko daje bardzo dużo frajdy, raczej nie nadaje się do jazdy na autostradzie (głośno i dużo pali)
~Lechu
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
zalety: prowadzenie sprawia ogromna frajde, swietny stosunek masa/moc, genialny uklad jezdny, auto az klei sie do drogi, dzwiek fabrycznego wydechu - miod dla uszu;) wady: slabe wykonczenie wnetrza, spore zuzycie paliwa, problem z czesciami ktore prawie nie wystepuja w zamiennikach,
~kaczor1984
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
2 litrowy silnik bez turbo radzi sobie świetnie w takim niedużym aucie. Fotele świetnie trzymają. Ogólnie samochód spisuje się nieźle. Ma już swoje lata co trochę czuć. Za to świetne zawieszenie i frajda z jazdy.
~Kondzio
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
Przeczytaj moje oceny, bedziesz wiedziec za co kocham to auto i raczej go nie sprzedam bo jest zbyt malo na polskich drogach i zbyt wielu ludzi sie dziwi ze FISTA TAKA SZYBKA!!!
~dzido111@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
Ford Fiesta ST 2,0 jest samochodem dającym bardzo dużo za tak niewielkie pieniądze. Pełne wyposażenie wraz ze skórą na fotelach. Wspaniałymi osiągami i prowadzeniem.