Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW 2001-2008 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grabowski
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Fiesta dorwana za 7 tysięcy, a jej stan przy zakupie i 185 tys kilometrów był naprawdę bardzo dobry zarówno wnętrza jak i techniczny. Fiestę z tym silnikiem można znaleźć też za piątkę i myślę, że można bez obaw brać, bo to naprawdę bezawaryjne pokorne autko i w tej cenie chyba wiele lepiej nie można trafić.
~godol
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nie polecam jako nowe auto. W podobnym przedziale cenowym można mieć nową Corsę lub Punto. Za dużo denerwujących drobiazgów typu hałas, odpadające elementy wnętrza, nie działające składanie fotela itd. Wymiana uszczelniaczy wtryskiwaczy prz 40tkm to jakieś nieporozumienie.
~Bartek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Autko bardzo dobre, niezawodne na 5 lat dla rodziny 4 osobowej, która nie robi więcej jak 25 tys. km. rocznie.Można jechać długo nie odczuwając zmęczenia. Mocną stroną jest dynamika, przyśpieszenie i mażliwość jazdy z pełnym obciążeniem bez widocznej straty mocy.
~Oskar
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nie można wymagać zbyt wiele od samochodu tej klasy za te pieniądze. Jakość wykonania wnętrza modeli poliftingowych jest zdecydowanie lepsza, podobnie jak wyposażenie. Świetnie nadaje się do miasta jako źródło taniego transportu. Gorąco polecam.
~piwko2006
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nie jest idealnie. Gdy auto było nowe kosztowało sporo. Teraz jest to dosyć dobry interes, gdyż w porównaniu choćby z VW można mieć auto nowsze i lepiej wyposażone. Silniki diesla są wspólnym dziełem Forda, Citroena i Peugeota, cieszą się dobrymi opiniami.
~easy_rider
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
gdybym miał podstawowa wersje za około 44 tys to powiedziałbym że ocena jest : doskonale.Mam jednak wersję FX Gold. i troche to kosztowało.Podobnie jest z ubezpieczeniem bo zależy ono głównie od wartości samochodu.
~pablo
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
kupujac nowy taki tzn pelna opcja ktory kosztuje prawie 58000 to nie rarytas ale ja wzialem swojego za 28000 jako 3 latka i nie zaluje ani jednej przeplaconej zlotowki
~e_klosek@icpnet.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Kupiłem ten samochód za 26 tys. po naprawie, z przebiegiem 50 tys. km. Uważam, że kupiłem dobrze i spokojnie (jak tak dalej pójdzie)pojeżdżę ładnych kilka lat.
~kp
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
drogi samochód w wersji FX gold pięćdziesiąt parę tysiaczków, za fiestę. lekko przegięte, ale wyposażenie jest ok
~Moriska
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nic dodać nic ująć, za takie pieniądze jest to naprawdę dobre auto, ale polecam benzynę :)